Zayıflamaya yardımcı yöntemler

Vücudunuzu seviyor musunuz, ona ne kadar iyi davranıyorsunuz, spor yapıp sağlıklı besleniyor musunuz? Sağlıklı bir hayat için zayıflamanıza yardımcı yöntemler gelişen teknolojiyle birlikte daha da kolay bir hale geliyor. Bunlardan en yeni yöntem MLS.

Pazartesi başlayan diyetler hiçbir zaman Cuma gününü görmez. Ayın başında sağlıklı bir yaşam ve zayıflamak için sağlam kararlar alınır. Spora başlanır ama bu istek sadece 3 gün sürer. Peki, neden biz kadınlar bu kadar çok istediğimiz zayıflama işini bir türlü beceremeyiz.

Bu sorunun cevabını çok düşündük. Hayatımızda birçok etken bizi zayıflamak için yaptığımız hamlelerden soğutuyor. Bunların en başında arkadaş çevremiz ve yediğimiz sağlıksız gıdalar geliyor.

Bu yüzden sizler için zayıflamanın kolay yolunu bulduk. Konusunda uzman hekim Dr. Birgül Altuntürk ‘ün Anti Aging ve Lazer tedavisinin yanında uyguladığı zayıflama programlarından MLS ameliyatsız liposuction tedavisiyle artık çok kolay.

Efor sarf etmeden ve ameliyatsız kalıcı, hızlı zayıflamanız mümkün. 

Kolay Zayıflamanın Yolu: MLS Ameliyatsız Liposuction!

zayiflama-yontemiOrtalama 1-2 hafta süren ve vücutta 2 ila 4 bedene kadar incelmeyi vaat eden bu yöntem kadınların yeni kurtarıcısı. MLS açılım olarak Morpholiposculpture yani “Ameliyatsız Liposuction” diye tanımlanır. Bölgesel yağlanma ve selülit tedavisinde Fransa’da sekiz Türkiye’de dört yıldır uygulanan ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilen ameliyatsız incelmedeki en son sistemlerden biridir. 3 işlemle uygulanan bu yöntemin vücudaki kalıcı etkisi oldukça yüksektir. Haftada bir saatinizi ayırarak zayıflamanızı sağlayan bu yöntem uygulanırken vücut da ağrı yapmıyor ve ergenliğini tamamlamış her yaştaki insana rahatlıkla uygulanabiliyor. 

MLS Ameliyatsız Liposuction Uygulanması

  • MLS’in özel bir parçası olan Analiz sistemi ile hedef yağ dokusunun özelliklerini ve boyutlarını ölçülür. Analiz sonucunda hedef yağ dokusunun hangi formülle, kaç defa ve nasıl bir tedaviye ihtiyacı olduğunu belirlenir.
  • Enjeksiyon işlemi; Sonuç üreten ana işlem olup bu işlemde analiz sonucundaki formüle göre hazırlanmış sıvı (hipoosmolar sıvı) karışımını lokal anestezik bir madde ile karıştırıp hedef yağ dokusu içine ağrısız ve acısız bir şekilde enjekte edilir. İçerisi hipoosmolar sıvı ile şişirilmiş yağ dokusunun üstüne dışarıdan ultrasound pedleri bağlayarak, yüksek doz ses dalgaları ile yağ hücrelerinin patlamasını sağlanır.
  • Patlatıp sıvı hale getirilmiş yağ dokusunun vücuttan atılımını sağlayan Lenfatik Drenaj sistemi ile lenf drenajı yapılır. En son olarak da Manyetoterapi ve İnfraruj battaniyesi ile o bölgenin sıkılaşıp, düzleşmesini sağlanır.

 bolgesel-zayiflama

MLS bir kez mi uygulanabilir?

Hayır. Analiz cihazının her kişiye ve hedef yağ dokusuna göre düzenlediği bir tedavi prosedürü oluyor. 2-6 seans arasında değişerek kişilere uygulanabiliyor.

Bu uygulamanın en güzel yanı ilk seansta etkisi görebilmeniz ve kalıcı etkisi. Beden kitle indeksi 30’un altındaki hastalara uygulanabilen işlemde yağ hücreleri kendilerini yenileme özelliğine sahip olmadığı için vücuttan atıldıktan sonra o bölgede kalıcı bir incelme sağlanmış oluyor ve kilo alıp verdiğinizde vücudunuzda şekil bozuklukları oluşmuyor. Hem kadınlara hem erkeklere rahatlıkla uygulanan işlem sütyen altı, kol bölgesi, mide, karın bölgesi, yan simitler, basen bölgesi, popo altı, diz içi, diz üstü, bacak içi ayrıca liposuctionda uygulama yapmakta zorlanılan gıdı ve ayak bileği uygulamaları başarıyla yapılabiliyor.

Dr. Birgül Altuntürk'ün merkezinin adresi : Bağdat Cad. No:448 Kat: 3 Daire: 3 Suadiye / KADIKÖY Telefon: 0216 380 02 22

Detayli bilgi için Dr. Birgül Altuntürk'ün www.birgulaltunturk.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In