Yüksek Sadakat ve Fuat Güner aynı sahnede!

Müziğin önemli simi Fuat Güner, Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Yüksek Sadakat ile garajistanbul'da aynı sahneyi paylaşacak.

Yüksek Sadakat ilk olarak 1997 yılında Filinta adıyla kurulan grup, 2004 yılında ise Yüksek Sadakat olarak ismini değiştirdi. Akustik - Rock müziği yapan grup  2010 yılında 2011 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmeye hak kazandı. Yarışmaya "Live It Up" adlı şarkıyla katılan grup, favoriler arasında gösterilmesine karşın derece alamadı. 

Türkiye'nin en önemli gruplarından MFÖ'nün soliti ve müzisyeni Fuat Güner, grup çalışmaları yanısıra solo albüm ve konser çalışmalarıda gerçekleştiriyor. MFÖ konserlerinin ardından şimdi Rock müzik grubu Yüksek Sadakat ile ortak bir çalışma gerçekleştiriyor. 

Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Yüksek Sadakat ve Türk pop-rock müziğinin en önemli isimlerinden Fuat Güner aynı sahnede. Yüksek Sadakat ve Fuat Güner’in daha önceleri tv ve radyo programlarında başlayan müzikal beraberliklerini ilk defa sahneye taşıyorlar. Performansta Yüksek Sadakat kendi şarkılarını yorumlarken Fuat Güner’in imzasını taşıyan birçok şarkıyı da beraber seslendiriyorlar.

 

Yüksek Sadakat ve Fuat Güner Konser Bilet Fiyatları

VIP: 90 TL

Normal: 45 TL

Öğrenci: 35 TL

10 Ekim 2014, Cuma günü gerçekşeşecek etkinliğin kapı açılışı 21:00'de sahne 23:00'de başlayacak. Etkinliğin biletlerini Biletix, FunClub ve garajistanbul gişesi temin edebilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In