Yeni Yıla Ritz-Carlton İstanbul ile girin

"Yılbaşı gecesini nasıl geçirirseniz, tüm yılınız öyle geçer" düşüncesiyle, The Ritz-Carlton, İstanbul sizi 2015’i muhteşem bir geceyle karşılamaya davet ediyor!

Yeni yıla yepyeni bir karşılama, The Ritz-Carlton İstanbul’da!

‘Gerçek yemek’ tutkunlarının 2015 kadar yeni mekanı Atelier Real Food’da; High Life Orkestrası eşliğinde sunulacak ‘Yeni Yıl Gala Yemeği’nin eşsiz menüsü, yeni yıla leziz bir başlangıç yapmak isteyenleri bekliyor.

The Ritz-Carlton İstanbul'un Bleu Lounge & Grill’de ise geceye özel tatlar sunan akşam yemeğinin ardından, enerji dolu performansıyla DJ Bayan Moophy, misafirleri doyasıya eğlendirecek.

Yeni yıla, ‘gerçek’ bir karşılama…

high-lifeTeras bar Bleu Lounge & Grill’de ‘Hoş geldin’ kokteyli ile karşılanacak olan misafirler, Atelier Real Food’da Şef Andre ve ekibinin özenle hazırladığı ‘Yeni Yıl Gala Yemeği’ ile ‘gerçek’ bir şölen keyfi yaşayacaklar. Deniz tarağı Carpaccio’dan ayva soslu kaz ciğerine, vanilyalı tereyağında poşe edilmiş ıstakozdan yaban mantarına sarılmış trüf soslu dana bonfileye; 5 aşamadan oluşan özel menü hem gözlere hem de damaklara hitap edecek.

Usta müzisyenleriyle High Life Orkestrası, Chanson parçalar ile Fransa’nın, Napoliten parçalar ile İtalya’nın esintilerini geceye taşıyacak. Ayrıca Latin ve nostaljik dans müzikleri, yabancı ve Türkçe pop müziğin yanı sıra Greek şarkıların da yer aldığı geniş repertuar, kimsenin dans pistinden inmesine izin vermeyecek. İster ailenizle, ister dostlarınızla, isterseniz de tüm gecelerinizin o geceki gibi özel ve güzel geçmesini istediğiniz eşiniz veya sevgilinizle gelin; yeni yıl coşkusuna dair her şey, panoramik İstanbul manzarasına karşı Atelier Real Food’da sizinle olacak.

Restoranda saat 01:00’a kadar sürecek geceye, dilerseniz teras bar Bleu Lounge & Grill’de parti ile devam edebilirsiniz.


Yeni Yıl Gala Yemeği: Limitsiz yerli içkiler dahil kişi başı 595 TL. (KDV dahil)


Yılın ilk gününde, ‘gerçek’ Brunch keyfi…

Gecenin tadı damağınızda kalmasın diye, bu keyfi ertesi güne de uzatmak isterseniz, konaklama paketleri sizi bekliyor. Yılın ilk gününe, Atelier Real Food’un geceyi aratmayacak lezzetleri eşliğinde, Boğaz’a karşı Brunch keyfi ile başlamak elinizde.

Bleu’de yıl biter, parti bitmez!

DJ-MoophyYeni yılı limitsiz eğlence ve teras keyfi ile karşılamak isteyenleri, İstanbul’un yaz-kış tanımayan gözde parti mekanı Bleu Lounge&Grill’de, DJ Moophy ile coşkulu bir gece bekliyor!

22:30’dan itibaren çalacak olan Dj Moophy; House, Deep House, Tech House setleri ile misafirleri  dansın enerjisiyle doyururken, Boğaz’ın en güzel manzarasına sahip olan Bleu’de başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan 3 aşamalı özel menü, limitsiz yerli ve yabancı içki eşliğinde damakları lezzete doyuracak.

 

Akşam Yemeği + Parti: Limitsiz yerli ve yabancı içkiler dahil kişi başı 350 TL. (KDV dahil)

Parti: Bir yerli veya yabancı içki dahil kişi başı 95TL. (KDV dahil)


 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In