Yeni Yıl sürprizleri Kanyon'da!

Kanyon bu yıl misafirlerine sihirli bir dünyanın kapılarını açıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Aralık ayı boyunca Kanyon’a gelen herkesi birbirinden güzel sürprizler bekliyor.

Kanyon, geçtiğimiz yıl misafirlerini “New York Sokakları”nda ağıramıştı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da  Kanyon misafirlerine sürprizler yapmaya devam ediyor.

2017’yi beklerken sevdiklerine farklı hediye alternatif arayanları buluşturan “Hediye Pazarı”ndan, çocukluğuna dönmek ya da çocukluğunun tadını çıkarmak isteyenler için Atlı Karınca’ya, yılbaşı sofraları için farklı alternatifler bir arada sunulacağı “Yılbaşı Pazarı”ndan sihirli performanslarıyla misafirleri şaşırtacak sihirbaza kadar pek çok farklı seçenek Kanyon misafirlerini bekliyor. Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’ nde ise bu yıl MFÖ, müzik severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Ayrıca bu yıl yılbaşı alışverişini Kanyon’dan yapan misafirler Aralık ayında her güne bir iPhone 7 kazanma fırsatı yakalıyor.

kanyon yeni yıl sürprizi

 

Atlı Karınca Kanyon’da!

2-23 Aralık tarihleri arasında Kanyon etkinlik alanında yer alan atlıkarınca ile çocukluğuna dönmek ya da çocukluğunun tadını çıkarmak isteyen tüm misafirler Sihirli Kış Kanyon’da keyfini Kanyon’da yaşayacak.


Sihir Evi Kanyon’da!

1-16 Aralık arasında etkinlik alanında günde iki defa sihrin kapılarının açılacağı “Sihir Evi”nde misafirler sihirli bir dünyaya giriş yapacak. 

Hediye Pazarı Kanyon’da Kuruluyor

17-23 Aralık tarihleri arasında kurulacak “Hediye Pazarı Kanyon’da”datakıdan dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden plaklara, oyuncaklardan tasarım ürünlerine kadar farklı yılbaşı hediye alternatifleri bir arada sunulacak.


Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nin Yıldızı MFÖ

Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel “Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri”, bu yıl MFÖ’yü ağırlayacak.  MFÖ’nin unutulmaz şarkılarının olacağı konserde en sevilen şarkılar Kanyon misafirleri ile birlikte seslendirilecek. Bir ay boyunca Kanyon’da esecek sihirli rüzgar MFÖ grubunun sahne alacağı 25 Aralık Pazar günü 18.00’de gerçekleşecek geleneksel “Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri” ile esmeye devam edecek.


Yılbaşı Pazarı Kanyon’da Kuruluyor

26-31 Aralık tarihleri arasında kurulacak “Yılbaşı Pazarı Kanyon’da”da ev yapımı reçellerden ekmeğe, çaydan glütensiz ürünlere ve çikolatalara, zeytinyağına birbirinden özel, yılbaşı sofraları için farklı alternatifler bir arada sunulacak.

Yılbaşı Alışveriş Kampanyası

Kanyon’da Aralık ayı boyunca toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirler Kanyon geleneksel yılbaşı çekilişine katılarak her güne bir iPhone 7 kazanma fırsatı yakalıyor.


Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için: www.yeniyilkanyonda.com

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In