Ünlülerin 2015 saç modası

Yeni sezon 2015 saç modasıyla beraber, ünlü sanatçı ve starların 2015 saç modellerini mercek altına alıyoruz. Bu yıl kimler sınıfı geçmiş, kimler sınıfta kalmış merak ediyor musunuz?

2015 – 2016 Sonbahar - Kış Moda Saç Renkleri

2015 Sonbahar - Kış saç modası'nda bizleri neler bekliyor?

2015 – 2016 Sonbahar/Kış sezonu saç modeli ve renklerinde bizleri neler bekliyor, hangi saç modeli moda olacak? Merak ediyorsanız sezonun yeni saç modasını sizler için mercek altına alıyoruz. 2015 yılında saç renginde doğal renkler ön plana çıkıyor. Parlak granit, kahve tonları ve şeftali çekirdeğinden ilham alınan dora tatlı sarılar 2015 saç modasında olacak olan renkler.

2015 – 2016 Sonbahar - Kış Moda Saç Kesimleri

2015 yılında saç kesim stillerinde öne çıkan modeller çene hızasında küt saçlar, spor şıklık, Rock ve Grunge akımları 2015 saç modasını etkiliyor. Bu kesim ve modellerin yanında gündelik hayatınızda gezerken, işe giderken ve özel davetlerinizde örgü saç modelleri ve at kuruğu modelleri 2015 saç modasında yine ön plana çıkan saç modeleri.   

Ünlülerin Saç Kesim Modelleri

2015 yılında ünlü yıldızlar, kırmızı halı stilleri, konser showlarında ki hazırlıkları ve oynadığı filmlerinde ki karekterlerde kullandıkları saç stilleriyle oldukça dikkatleri üzerilerine çekmeyi başardı. Bu yıl saç modellerinin etkisine kapıldığımız star sayısı oldukça fazla; Met Gala'da Guo Pei Couture elbise tercinine ek kısa küt saçlarına eklediği saç aksesuarıyla Rihanna, Dünya turnesi Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball'da çiğ sarı saç rengi ve tek tarafını kazıyarak kısacık rock stili kestirdiği saç modeliyle Miley Cyrus 2015 yılında kapıldığımız saç stilleri.

2015 Rihanna Saç Modelleri

Rihanna saçıyla en sık oynayan isimlerden bir kızıl renk saç bir küt saç gödüğümüz yıldızın favori saç modelimiz saçlarının yanını kazıtırak iki renk kısa model kullandığı saç kesimi, 2015 yılında Rihanna'nın saç evrimine baktığımızda küt kısa saç, dağınık uzun saç modeli, siyah kahkül saç modeli ve yana yatırılmış saç kesimi modellerini görüyoruz.

2015 Beyonce Saç Modelleri

beyonce-sac-modelleri-2015

13 yıllık büyük aşkı Jay Z'yle mutlu bir evlilik yapan güzel yıldız Beyonce esmer ten rengine yakışan rengi biliyor ve saç kesim şekilleriyle başarıyla taşıyor. Saç kesimiyle çok fazla oynamayan ama saç rengini sıklıkla değiştiren Beyonce, bu yıl içinde tercih ettiği renkler arasında kahve tonları, tatlı sarıları ve ombre etkisini kullanan isimlerden.

2015 Lady Gaga Saç Modelleri

/lady-gaga-sac-modeli

Sıradışı hayatı, ilginç sahne showlarıyla her yılının unutulmaz isimi Lady Gaga, Dünya Turnesi kapsamında ülkemizde artRAVE: the ARTPOP Ball konseri vermişti. Dikkatleri üzerine çekmeyi seven Lady Gaga bunu saç model seçimleriyle de gösteriyor. Vazgeçilmez saç rengi sarı rengi; Rasta saç modeli ve küt kahkül saç modeli'yle 2015 yılında kullandığı saç stilleri arasında. 

2015 Miley Cyrus Saç Modelleri

miley-cyrus-sac-modeli

Çılgın hareketleri ile Lady Gaga'nın izinden giden Miley Cyrus bu yıl en çok konuşulan yıldızlardan, masum Hannah Montana olarak ünlenen ve büyük bir değişimle asi yıldıza dönüşen Miley, herkesin tepkisini toplasa da sevilen sanatçılar arasında yer alıyor. 2015 yılında Rock ve Grunge stil saç modeliyle bizlerin beğenisini kazandı.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In