Türkiye'nin en büyük lise festivali KALtheFest 27 Eylül'de

Bu yıl 16.'sı düzenlenen Türkiye'nin en büyük lise festivali KALtheFest, yenilenen yüzü ve dinamik içeriği ile 27 Eylül'de Kadıköy Anadolu Lisesi'nde gerçekleşiyor.

5500 metrekarelik festival alanında düzenlenecek olan KALtheFest 2014, tüm gün boyunca gerçekleştirilecek olan renkli etkinlikleri, daha önce hiçbir lise festivalinde görülmemiş Lazer Şov, Flipbook, 3D Photo, Dilek Feneri gibi aktiviteleri, DJ performansları ve Liselerarası Müzik Yarışması ile bu sene fark yaratacak.

Ozan Çolakoğlu ev sahipliğinde, Vatan Şaşmaz'ın sunumu ile Teoman, Büyük Ev Ablukada, gençlerin yeni sevgilisi Gökcan Sanlıman ve görkemli görsel şovlar da bir lise festivalinden daha fazlası olduğunu ortaya koyan festivalde eğlenmenin sonu yok.

KALtheFest, kendini genç hisseden herkesi ağırlamaya hazırlanıyor.

32 dönümlük Kadıköy Anadolu Lisesi kampüsünde 4000'e yakın katılımcıya unutulmaz bir gün yaşatacak olan KALtheFest, 180 metrekarelik dev sahnesinde büyük sanatçıları ağırlarken, katılımcılara sadece konser değil, "gerçek" bir festival yaşatıyor.

Festival Program:
Ozan Çolakoğlu
Teoman
Büyük Ev Ablukada
Gökcan Sanlıman
Liselerarası Müzik Yarışması

26 Eyllül'de gerçekleşecek KALtheFest Bilet fiyatları; 56 TL. Detaylı bilgi almak içininfo@kalthefest.com adresine mail atabilir. Festivalin beiiletlerini Biletix'den temin edebilirsiniz.  


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In