Thomas Gold ve Norman Doray ile eğlenmeye hazır olun!

Dünyanın önemli DJ'leri arasında yer alan ikili Thomas Gold ve Norman Doray 5 Aralık'ta İstanbul'a geliyor. Maslak Arena'da gerçekleşecek ikilinin showunu kaçırmayın.

Beat The Night ve FG 93.7 iş birliğiyle başlayan seri Tomorrowland, Ultra Music Festival ve Coachella gibi dünyaca ünlü festivallerde sahne alan Alman prodüksiyon dehası Thomas Gold ve Swedish House Mafia'dan Avicii'ye birçok isimle turneye çıkan ve performanslarıyla hayran bırakan Fransız Norman Doray'in sahne alacağı unutulmayacak bir başka geceyle devam ediyor.

 

 thomas-gold-istanbulAlman müzik adamı Thomas Gold, Dj'liğin yanında prodöktörlükte yapmakta Trance, müzik tarzını sevsede son zamanlarda Progressive House ve Tech House türlerinde de performanslar sergilemekte. 7 yaşındayken elektronik orgla müzikle tanışan DJ, 2008 yılında Beatport Müzik Ödülü tarafından "En iyi Progressive House Şarkısı" ödülüne layık görüldü. Pek çok ünlü DJ'le aynı sahneyi paylaşan sanatçı Aralık ayında Norman Doray ile aynı sahneyi paylaşacak.

Norman-Doray31 yaşındaki Fransız DJ Norman Doray, çeşitli bar ve külüplerde kendi geliştirdikten sonra birçok insan tarafından tanınmaya başladı. 2006 yılından beri remixler yapan sanatçının ilk remixi Da Sushiman'un "In & Out" Freshmakers Remix'iydi. Bunun ardında birçok sanatçıyla işbirlikleri yapmaya başlayarak ünlenen DJ'in diğer çalıştığı isimler; Arno Maliyet , Avicii , Tristan Garner , David Tort , Albin Myers ve David Guetta.

Bu unutulmaz gecenin ön sahnesinde; BeeGee (Birol Giray), Orkun Bozdemir,Emre Arısev ve Furkan Kurt sahnede olacak. 


Thomas Gold ve Norman Doray DJ Performansı Bilet Fiyatları 

Loca 10 Kişilik 1.950 TL (Erken tarih alış indirimli fiyatı)

Stand 5 Kişilik 950 TL  (Erken tarih alış indirimli fiyatı)

Sahne Önü - 90 TL (Erken tarih alış indirimli fiyatı)

Normal - 60 TL (Erken tarih alış indirimli fiyatı)

Ünlü festivallerde sahne alan ikili Thomas Gold ve Norman Doray 5 Aralık akşamı Maslak Arena'da olacak. Saat 21:00'de kapıları açılacak bu unutulmaz geceyi kaçırmayın. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In