The Ritz Carlton, İstanbul’da İftar Saatleri çok lezzetli

The Ritz Carlton, İstanbul’da İftar Saatleri çok lezzetli

The Ritz-Carlton, İstanbul; Ramazan ayının en değerli anları olan iftar vakitlerini, bu yıl hem açık hava teras hem de boğaz manzaralı salonlarında karşılıyor

Teras katında 230 kişiye kadar oturma kapasitesiyle geniş katılımlı grup misafirlerinin yanı sıra, özel küçük grupların da  ağırlanabildiği iftar davetleri; set menü veya açık büfe akşam yemeği olarak misafirlerin beğenisine sunuluyor.

 

Executive Sous Şef Selami Güleryüz ve ekibinin özenle hazırladığı menülerde, iftar sofralarının en özel başlangıcı olan ve dünyanın çeşitli yerlerinden getirtilen hurmalar ile  farklı tatlar yaratılırken; geleneksel şerbetler, taş fırından çıkan pideler, soğuk ve sıcak mezeler, Türk tatlı seçenekleri farklı ana yemeklerle birlikte sunmaktadır. 

 The Ritz Carlton, İstanbul; Osmanlı mutfağının vazgeçilmez mirası olan pilav geleneğini de Ramazan ayına özel menüsünde Ali Paşa Pilavı ve Marmaris Pilavı ile devam ettiriyor. 

 Gün batımında, ister açık hava ister Boğaz manzarası eşliğinde iftar sofralarına misafirlerin isteğine bağlı olarak canlı fasıl müziği eşlik ediyor.

 

Ayrıntılı bilgi ve Rezervasyon için: 0212 334 44 44

Adres: The Ritz-Carlton, Istanbul Süzer Plaza, Elmadağ, 34367 Şişli


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In