Telvin garajistanbul'da!

Müziğin önemli 3 ismi Sarp Maden, Volkan Öktem ve Alp Ersönmez Telvin oluşumuyla 14 Kasım 2014 garajistanbul sahnesi'nde müzikseverlere unutulmaz bir gün yaşatacak.

Erkan Oğur 1995 yılında İlkin Deniz ve Turgut Alp Bekoğlu ile bir araya gelip TELVİN'i kurdular ve müzikle ilgili arayışlarını birlikte sürdürmeye başladılar. Bu arayış 'telvin' kavramının müzikteki ifadesi idi. 10 yıl boyunca aralıklarla, gerek ulusal ve uluslararası festivallerde, gerekse performans mekanlarında müziklerini icra ettiler. 2006 yılında ilk albümlerini yayınladılar 

Sarp Maden

15 yaşında gitar çalmaya başlayan Sarp Maden, Sait Maden'in oğludur. Saint Joseph mezunu caz gitaristi, ayrıca saksofon sanatçısı Sarp Maden müzikte kendi kendini geliştiren sanatçılardan.

Volkan Öktem

Türk baterist Volkan Öketem'in davula olan ilgisi 7 yaşında başladı. Henüz 12 yaşındaydı ve  çeşitli orkestralarda davul çalmaya başladı. 1985 yılında Ankara'ya geldi ve birçok rock ve pop gruplarıyla çalıştı, konserler verdi. 1993 yılında İstanbul'a geldi. Burada değişik tarzlarda (Halk müziği, Pop, Rock, Latin, Funk, Fusion, Jazz, Acid Jazz) sahne ve stüdyo çalışmalarında bulundu. 17 yaşında ilgi duymaya başladılğı Caz müziğiyle ilgili çalışmalarını diğerlerinin yanı sıra sürdürdü.Çeşitli Uluslararsı Caz Festival'lerinde yer aldı. 

Alp Ersönmez

İzmir doğumlu Alp Ersönmez caz müziğin önemli isimlerinden Jazz Kompozisyon Bölümü’nü bitiren Alp Ersönmez, kendi grupları olan “Yazısız”, “Cereyanlı” ve İlhan Erşahin’le oluşturdukları İstanbul Sessions dışında, Türk pop müziğinin dünyada en çok tanınan ismi Tarkan ile başarılı sanatçı Nil Karaibrahimgil ile de bas gitar çalmaktadır.

Telvin üçlüsü yüksek oranda doğaçlamaya dayanan spontane ve karşılıklı etkileşime açık bir müzik yapıyor. Her an beklenmedik bir yöne evrilebilen müziklerinde caz, rock, drum'n bass, punk, noise, elektronik, ambient tınılar duymak mümkün. 14 Kasım’da garajistanbul sahnesine konuk olacak olan ekibe  bu sefer basta Alp Ersönmez, klavye de Çağrı Sertel eşlik edecek.


Sarp Maden, Volkan Öktem ve Alp Ersönmez’den oluşan Telvin 14 Kasım’da garajistanbul  sahnesi'nde!

Kapı açılışı 21:00'de olacak konserin sahne saati 23:00.

Tevin konserinin bilet fiyatları 

VIP: 90 TL

Normal: 45 TL

Öğrenci: 40 TL


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In