Süper kadınlara, süper güçleri olan takılar

İçinizdeki süper kadını çıkarmak ister misiniz? Kısmet by Milka'nın çizgi film kahramanlarından esinlenerek tasarladığı "Heroines" koleksiyonu sizi yarı tanrıça yapacak.

Milka Karaağaçlı'nın markası Kısmet by Milka, adı gibi kısmeti ile doğmuş. Asıl işi reklamcılık olan tasarımcının, yurtdışı seyahatlerinde arkadaşlarına götürmek için ufak Türk ezgileri taşıyan takılarla götürmesi ile kendini takı tasarımcısı olarak bulmuş. İlk koleksiyonu Nazar boncuklarla başlayan bu yolculuk şimdi büyük bir marka olma yolunda devam ediyor. 

Onu, nerden hatırlıyorsunuzun sorusu ise, Aşk-ı Memnu diyebiliriz.

İlk takılarını Bihter rolü ile Beren Saat de gördük. Sonrası ise kısmetiyle devam etmiş. 4 yıl içinde 11 ülke 58 noktada ürünleri satılan bir marka haline geldi.

Yeni koleksiyonu için bu sefer ilhamı süper çizgi film kadın karakterlerinden almış.  DC Comics’in süper kahramanları Super girl, Wonder Women ve Bat Girl’den esinlenerek hazırladığı Heroines koleksiyonu süper kahraman olma hayali taşıyan bütün kadınlara hitap ediyor. Uygun fiyatlı gündelik kullanılacak takılar tasarlayan Milka Karağaç bu koleksiyonuna kendi sitesinden ve Harvey Nicols’lerde bulabilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In