Sun.art ile özel tasarımlara sahip ol!

Sun.art, alışveriş etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Farklı tasarımcıları keşfedip, atölyelerde eğleneceğiniz bu etkinliği kaçırmayın.

Vesta Event'in alışveriş festivali Sun.art'ın yenisi 22 Mart'ta Serdar-ı Ekrem GaleriBu'da sizleri bekliyor olacak.

Dijital ortamda ses getiren organizasyonlara imza atan Vesta Event'in projesi olan Sun.art, bu kez yirmi marka ve tasarımcının katılımıyla 22 Mart Pazar günü sanat galerisi GaleriBu'da gerçekleşecek. Alışverişin yanı sıra misafirlerine eğlenceli vakit geçirmeyi amaç edinen Sun.art'ta takipçileriyle buluşacak markalar; Atelir A'lette, Atölye 1040, By Sista, Fatma Yıldız, Gugiko, Hang Out, Hasan Koca, K'aad İstanbul, Kings&Queens, Hurdahane, Le Corail, Midori, Movom Store, Ogobongo, Paper Print Etc., Paw By Nes, Tia Store, Ventura, Yalınay ve Yuka Design.

Vesta Event'in Blogger Bazaar'dan sonra ikinci alışveriş pazarı olan Sun.art; özel, butik ve her yerde bulamayacağınız ürünleri misafirleriyle buluşturuyor.  Gün boyunca sürecek sürprizlerle dolu bu bir günlük butik pazarında alışveriş yorgunu Food Istanbul ve Moc Istanbul'un kendilerine ait standlarında leziz atıştırmalık ve kahveleriyle soluklanırken, Rave Mag'in gün boyu sürecek özel dj performanslarıyla eğlenecek.

Hurdahane'nin dekoratif mobilya tasarımları ile eşlik edeceği Sun.art'ta ayrıca gün boyu sürecek workshop'lara katılmak da mümkün.

Sun.art'da gerçeklşecek workshoplar

  • Hasan Koca ile Deri
  • Marabu ve Art Boya sponsorluğunda Happy Marker ile Bez Çanta Boyama
  • Cansu Sakız ile Çini Atölyesine

Atölyelere katılmak için Vesta Event'in sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterli olacaktır.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In