Slap-Stick Komedya oyunu BLAM! Zorlu Psm'de

Enerjik, doğaçlama oyun BLAM! ile farklı bir tiyatro deneyimi yaşayacağız. BLAM!, yaratıcıları Neander ekibi dayanılmaz sıkıcı mesai saatlerinden bir kaçış yolu ararken gündelik hayatın sil baştan oluşturulduğu, hayal ürünü bir oyun yaratır.

Nefes kesen fiziksel gösteriler... Ve enerji dolu Slap-Stick Komenyası Blam!

Dört dahiyane memur, sabahtan akşama kadar süren dayanılmaz sıkıcı mesai saatlerinden bir kaçış yolu ararken gündelik hayatın sil baştan oluşturulduğu, hayal ürünü bir oyun yaratır.

Bu ilginç fikirden doğan kahkaha ve enerji dolu BLAM!'de sıradan bir işyeri, çalışanların sevdikleri filmlerden sahneler canlandırdıkları, uzaylılar, süper kahramanlar ve beyaz perdenin klasikleşmiş kötü adamlarının işgal ettiği bir dünyaya dönüşüyor.

Tüm yaş aralığındaki tiyatroseverlere yeni bir gösteri deneyimi sunan BLAM!, yaratıcıları Neander ekibi tarafından Die Hard'ın The Office ile kesişimi olarak tarif ediliyor.

İnanılmaz gösteriler, nefes kesen fiziksel maharetler, enerji yüklü manevralar ile BLAM!, Türkiye'de ilk kez Zorlu Center PSM'de izleyicilere eğlence dolu bir deneyim yaşatacak.


Balm! Oyun Programı 

29 KASIM 2014 saat 21:00

30 KASIM 2014 saat 19:30

4 ARALIK 2014 saat 21:00

5 ARALIK 2014 saat 21:00

Oyunun Bilet Fiyatları; 48TL, 62TL ve 75TL.


Blam! oyunu 29 Kasım - 5 Aralık tarihlerinde Zorlu Center Psm'de sahnelecek. Biletlerini Zorlu Center PSM'nin www.zorlucenterpsm.com adresinde!


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In