Sıcak Yaz Günleri İçin Gurme Mövenpick Dondurmaları

Mövenpick Hotel Istanbul, dünyaca ünlü Mövenpick dondurmalarının gurme tadı ve hafifliğiyle sıcak yaz günlerine serinlik katıyor.

İçinde hiçbir katkı maddesi içermeden %100 doğal malzemelerle hazırlanan Mövenpick dondurmaları lezzette sınır tanımıyor. Sütü ve kreması İsviçre Alpleri’nden, vanilyası Madagaskar’dan, fıstığı İtalya’dan, cevizi Çin’den, çikolata ve karameli İsviçre’den gelen Mövenpick dondurmaları, tadı ile olduğu kadar özel sunumuyla da lezzet düşkünlerine şölen sunuyor.

Vanilyalı, İsviçre çikolatalı, cevizli ve karamelli gibi dondurmaların yanı sıra gerçek meyve püresi ve meyve parçacıklarıyla hazırlanan frambuaz & çilek, passion fruit & mango, limon, muz ve Frenk üzümü & kremalı sorbe çeşitlerini de tadabilirsiniz.

Çıtır badem krakeri, çikolata, karamel veya frambuaz sos, karamelize ceviz gibi lezzetler ile birlikte sunulan geleneksel, meyveli ve egzotik dondurma kupları da gurme tatlarıyla sizleri baştan çıkaracak. Ayrıca iced coffee, choco iced coffee ve ice cream shake gibi dondurmalı soğuk içecekler de denemeye değer.

Mövenpick dondurmalarının eşsiz tadını evinizde aileniz ve sevdikleriniz ile paylaşmak isterseniz Mövenpick GourmeT’de sunulan 175 ml ve 900 ml’lik kutulardaki dondurma çeşitlerini satın alabilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In