SEA LIFE Akvaryum’da 1 TL’ye 365 gün sınırsız eğlence

Dünyanın en büyük 5. akvaryumu SEA LIFE Akvaryum, günlük giriş biletinden sadece 1 lira farkla çocuklara yıllık üyelik veriyor. SEA LIFE Akvaryum’da 1 liraya tüm yıl boyunca sınırsızca eğlenen çocuklar sualtının eşsiz dünyasını keşfe çıkıyor

İçerisinde 15 binden fazla deniz canlısı, İstanbul’un en uzun su altı okyanus tüneli, onlarca köpekbalığı, rengarenk tropik okyanus balıkları, piranalar, vatozlar ve çok dahası bulunan dünyanın en büyük 5. Akvaryumu SEA LIFE Akvaryum, Kasım ayı boyunca muhteşem bir kampanya düzenliyor.

SEA LIFE yıllık üyeliklerinde büyük avantaj

SEA LIFE Akvaryum’a günlük çocuk giriş bileti 37 TL, yıllık çocuk üyeliği ise 90 TL. Ancak SEA LIFE Akvaryum, çocukların yıl boyunca akvaryumdaki canlıları keşfetmesi ve Avrupa’nın ilk ve tek dijital akvaryumu Resim Akvaryum’da doyasıya eğlenebilmeleri için yıllık üyelik bileti fiyatını Kasım ayı boyunca 38 TL’ye indirdi. SEA LIFE Akvaryum ziyaretçileri, günlük çocuk giriş bileti fiyatı üzerine 1 TL fark vererek çocuklarının tüm yıl boyunca akvaryuma giriş yapabilecekleri yıllık üyelik alabilecekler. Yetişkinler de kendileri için yıllık üyelik biletini online olarak 110 TL yerine 60 TL’ye alabiliyorlar.

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In