SANDA SPA ile stresten uzaklaşın

Türkiye’nin ilk ve en büyük spa zinciri SANDA SPA, Türkiye’de bir ilk olan, yepyeni bir masajı hayata geçirdi. Plaza Kaçış Planı!

Türkiye’nin ilk ve en büyük spa zinciri SANDA SPA, günümüzün yoğun iş dünyası için “Plaza Kaçış Planı”yla günün stresinden, yorgunluğundan, kısacası her şeyden 30 dakika uzaklaşmayı sağlayacak, özel bir hizmet oluşturdu.

 

Kadınlara ayrı, erkeklere ayrı özel masaj seçenekleri

“Plaza Kaçış Planı”nda kadınlara High Heels Massage, erkeklere Heads Up Massage uygulanıyor.  Bu iki masaj da, kan dolaşımını hızlandırmaya, dolaşım hızı ile oksijen dengesini artırmaya ve böylece vücutta derin bir dinlenme sağlamaya yardımcı oluyor.

High Heels Massage, kadınların günün stres ve yorgunluğundan arınmalarına yardımcı oluyor. Bacak ve ayaklara aromatik yağlarla yapılan bu masajda ayağın altındaki stres noktalarına derin baskı masajı tekniği uygulanıyor. High Heels Massage, doğal kristal bir taş olan pembe kuartz taşının ayak altına, baskı refleks noktalarına uygulanması ile son buluyor. Daha sonra da enerji meridyenlerine yönelik ovma hareketleri ile tam bir dinlenme sağlamaya destek olunuyor. Pembe kuartz taşı, vücudun tüm enerjisini pozitif hale getirmeye katkıda bulunuyor. High Heels Massage, rahatlama, dinlenme ve fiziksel fonksiyonlarda denge sağlamaya, vücudun enerjisinin yeniden hızlı bir şekilde canlanmasına destek oluyor.

Erkekler için ise Heads Up Massage bulunuyor. Baş, boyun, omuz ve vücudun lenfatik noktalarına yönelik, Sibirya sedir yağı ile uygulanan Heads Up Massage, hem bedensel hem zihinsel rahatlamaya yardımcı oluyor. Akupresür tekniğinin kullanıldığı masajda, belirli noktaların üzerine basarak ve dairesel ovmalar kullanarak bölgedeki durağan olan enerjinin yayılmasını sağlamaya yardımcı olunuyor. Sibirya sediri, sinir sistemini rahatlatmaya ve dolaşımı uyarmaya yardımcı etkisi ile nefes sistemini düzenlemeye destek oluyor. Böylece, derin ve yoğun bir şekilde hissedilen canlandırıcı etki sağlamaya katkıda bulunuyor.

30 dakikalık “Heads Up Massage” ve “High Heels Massage”ın fiyatları aynı olup 95 TL’den fiyatlandırılıyor.

SANDA SPA Etiler Alkent Sitesi Tepecik Yolu No:22 /14 Etiler- İSTANBUL / Telefon: (0212) 352 2500

SANDA SPA İstinye İstinye Park Alışveriş Merkezi İstinye Bayırı Caddesi İstinye- İSTANBUL / Telefon: (0212) 367 2060


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In