Sait Halim Paşa Yalısı’nın Muhteşem Atmosferinde İftar Keyfi

Sait Halim Paşa Yalısı’nın Muhteşem Atmosferinde İftar Keyfi

İstanbul’un ünlü yalılarından Sait Halim Paşa Yalısı’ndan Ramazan programı…

Boğaz’ın en güzel yapılarından Sait Halim Paşa Yalısı, Ramazan’da Altın Kızlar eşliğinde fasıllı iftar gecelerine ev sahipliği yapıyor. Ramazan ayının coşkusunu geleneksel iftar sofralarında yaşatan Sait Halim Paşa Yalısı’nda Türk Mutfağına özel lezzetlerle zengin iftar menüsü sunuluyor. 

Ramazan’da Boğazın mavi sularının serinliğinde, 6 Haziran, 14 Haziran 16 Haziran tarihlerinde düzenlenecek iftar yemekleri; her damak zevkine uygun özenle hazırlanan iftar menüsünün yanı sıra Altın Kızlar’ın muhteşem fasıl ziyafetiyle de renkleniyor. Bu üç özel iftar organizasyonuna İstanbullular ve İstanbul’u ziyaret edenler bekleniyor. Ayrıca Sait Halim Paşa Yalısı şirketlerin kurumsal iftar organizasyonları için de özel iftar organizasyonları hazırlıyor.

Sıcacık Ramazan pidesi eşliğinde leziz iftariyeliklerle başlayan iftar menüsünde çeşminigar çorbası ve fıstıklı Kayseri mantısından sonra kuzu tandır ya da hünkar beğendi ana yemek seçenekleri sunuluyor. Kesme Maraş dondurması yanında elmalı kadayıf topu da kahve eşliğinde sohbetleri tatlandırıyor.

Altın Kızlar

1993 yılında kurulan Altın Kızlar Fasıl Grubu üyelerinin tümü İTÜ Devlet Konservatuarı mezunudur. Altın Kızlar grubu, devlet protokolünde görevler almakta, radyo ve televizyon konserlerinin yanı sıra üniversite ve akademi gibi eğitim kurumlarında uluslararası kongre, sempozyum ve etkinliklerde, çeşitli uluslararası festivallerde konserler vermektedir. ABD Başkanı Barack Obama’ya da olmak üzere İngiltere, Macaristan, Almanya, İsrail, Manaco, İtalya ve Kazakistan gibi farklı ülkelerde verdiği çeşitli konserler ile müziğin ve çağdaş Türk kadının tanıtılmasına katkıda bulunmaktadır.

Altın Kızlar


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In