Saçlarınıza kaybettiği parlaklığı geri kazandırın

Saçlarınıza kaybettiği parlaklığı geri kazandırın

Saçlarınız hala istediğiniz kadar ışıltılı ve parlak değil mi? Belki de saçlarınıza sandığınız kadar iyi bakmıyorsunuz...

Saçlarımız için gerekli özeni gösteriyor muyuz acaba?

Hergün yıpratıcı birçok etkiye maruz kalan saçlarımız yoğun bir bakımı haketmiyor mu? Hepimiz evde ya da güzellik salonlarında değişik bakım seçeneklerinizi denemişizdir herhalde. Saçların ne kadar sağlıklı göründüğü kendini parlaklığından, hacminden ve saçın uçlarından belli eder. Hacimli ve parlak bir saç elde etmenin ve onu korumanın yolu çok kolay değil ama doğru bakım ürünü ve doğru yöntemle, bilinçli bir bakımla imkansız da değil. Eğer siz de hala aradığınız, size özel ürünü bulamadıysanız belki de Kerastase saç bakım ürünleriyle tanışmamışsınızdır.

Parlak ve hacimli saçlar için özel formüllü Cristalliste serisini yaratan Kerastase üç adımda evde bu bakımı yapmanızı sağlıyor. İnce telli saçlar için tasarlanmış Bain Cristal Saç Banyosu, saçları ağırlaştırmadan esneklik, ipeksi dokunuş ve kristal parlaklığı kazandırırken, aloe vera özlü bakım kremi saçlara ipeksi, esnek ve hafif bir dokunuş sağlar. Saçların kolayca taranmasına yardımcı olur. Son adım ise yumuşatıcı serumu sürmek ve harika parlaklıktaki saçlarınızın keyfini sürmek. 

Daha fazla bilgi ve Kerastase diğer ürünlerini incelemek için siteyi ziyaret edebilirsiniz. 

http://www.kerastase.com.tr/tr-tr/home 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In