Russell Crowe yeni filmi çok yakında vizyonda!

Russell Crowe’ın yeni filmi The Water Diviner 26 Aralık 2014’te vizyona giriyor.

Russell Crowe, 2014 yılı içinde Çanakkale Savaşı sonrası bir trajik hikayeyi beyaz perdeye aktarmaya hazırlanıyor. 

Avustralya asıllı dünyaca ünlü sinema oyuncusu ve yönetmen Russell Crowe yeni sinema filminin çekimlerini Türkiye’de gerçekleştirdi. Oscar Ödüllü oyuncuyu ilk büyük başarısını Gladyatör filmi ile kazanmış ardından başarı grafiğini yükselmişti. Akıl Oyunları, Sefiller, Gözü Kara, Robin Hood, Köstebek ve Dünyanın uzak ucu gibi yapımlarda rol alan aktör en son başrolünü üstlendiği Noah filmi ile gündemdeydi.

Noah (Nuh) filmden sonra şimdi de yönetmen koltuğuna geçen ünlü aktör. 2014 yılı içinde Çanakkale Savaşı sonrası bir trajik hikayeyi beyaz perdeye aktarmaya hazırlanıyor.

Çekimleri biten film The Water Diviner, Çanakkale ve İstanbul’un çeşitli bölgelerinde çekildi. Senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knight'in yazdığı filmin başrollerini; Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney yanı sıra ülkemizin başarılı komedyen, oyuncu ve yönetmeni Cem Yılmaz, oyuncu yönetmen Yılmaz Erdoğan ve Salih Kalyon oynamaktadır.

The Water Diviner, filminin konusu, Çanakkale Savaşı'nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye'ye gelişi anlatılmaktadır. Merakla beklenen filmin vizyon tarihi 26 Aralık olarak belirlendi. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In