Richmond Nua’da sağlık ve huzur bir arada

Bambaşka bir ruh haline bürünerek ayrılacağınız Richmond Nua’da sağlık ve huzur bir arada.

Dünyanın neresinde olursa olsun, hiçbir zaman değer kaybetmeyen sektörlerden biri ne dersiniz? Tabii ki kozmetik sektörü.

Kendinize bir iyilik yapın. Ve Richmond Nua ile kendinizi çımarttın. 

Bir kadın için kişisel bakım söz konusuysa akan sular durur. Buradan yola çıkarak spa dendiğinde nasıl çıldırdığımızı anlatmamıza gerek yok galiba. Masajlar, bakımlar, terapiler… Asla bıkmayız, asla geri çevirmeyiz ama hayatımızda bunlara ne kadar yer verdiğimiz kısmı biraz can sıkıcı. Gündelik hayatın koşturmacasında birçoğumuz kendimize vakit ayıramamanın sıkıntısını yaşıyoruz. Dinlenmeyi geciktirerek kendimize yaptığımız kötülüğü bize bizden başkası yapmıyordur. Hal böyle olunca tek bir günü kendimize ayırmak ya da gün içinde yaptırdığımız 1 saatlik masaj, yoga, yürüyüş hatta rahatlamanıza yarayacak diğer her şey yetersiz kalıyor, çünkü daha fazlasına ihtiyaç duyuyoruz.

Richmond Nua ile arın ve yenilen!

richmond-nua-spa

Eğer tüm bunlar size tanıdık geldiyse, yanınıza alacağınız küçük bir bavulla yola koyulma vakti geldi demektir. Şimdi kendinizi şımartma zamanı! Üstelik birkaç saat değil birkaç gün. Peki nasıl mı? Size güzel bir haberimiz var! Richmond Nua tam olarak duygularımıza tercüman, derdimize derman paketler, hizmetlerle karşınızda. Konaklamalı spa programları, detox programları ve terapi programları arasından kendinize uygun kaçamak bir tatil yaratabilirsiniz.

Richmond Nua Üstelik şehre çok yakın olan Sapanca’da!

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon Spa oteli ve Avrupa’nın en donanımlı destinasyon Spa’larından Richmond Nua Wellness-Spa’nın, 19 Mayıs uzun haftasonu tatili için harika bir önerisi var. 16-19 Mayıs tarihleri arasında temiz havası ve dingin atmosferi ile Sapanca Gölü’nün ormanla kesiştiği muhteşem konumda bulunan Richmond Nua Wellness-Spa’da, uzman terapistler eşliğinde özel terapiler, masajlar ve bakımlar ile sağlıklı menülersizleri bekliyor. 16-19 Mayıs 2015 tarihleri arasında 1,2 veya 3 gecelik konaklama programlarında açık büfe kahvaltı, açık büfe akşam yemeği,wellness-spa girişi kişi başı gecelik 175 EURO+ kdv.’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In