Ramazan nostaljisi The Doubles Restaurant’da!

The Doubles Restaurant, Ramazan'a özel her zevke ve her damak tadına uygun, aile sıcaklığını yansıtan geleneksel iftariyeliklerden oluşan seçkin bir iftar menüsü hazırladı.

Anadolu Yakası’nın nostaljik semti Moda’da konumlanan DoubleTree by Hilton, 28 Haziran’dan itibaren iftar misafirlerini Türk sanat müziği saz heyeti eşliğinde ağırlayacak.

Anadolu Yakası’nın buluşma noktası olan DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda’nın yeşillere bakan bahçesi ve modern atmosferi ile tercih edilen mekanı The Doubles Restaurant, zengin açık büfe ve özel Ramazan menüleri ile iftar buluşmalarının da adresi olmaya aday. 

The Doubles Restaurant, zengin iftariyeliklerin yanında Anadolu ve Osmanlı mutfağından oluşan yöresel çorba çeşitlerinden lezzetli pidelere; zeytinyağlı mezelerden, geleneksel güveçlere, et ve tavuk yemeklerine ve Ramazan’a özel tatlı çeşitlerine kadar geniş bir iftar menüsü ile Ramazanı karşılıyor. DoubleTree by Hilton Moda bu yıl da Ramazan boyunca The Doubles’ın nohutlu kuzu gerdan güveç, kekikli külbastı, cartlak kebabı, kuru meyvalı piliç dolması, asma yaprağında üzüm soslu piliç gibi özel tatlardan oluşan zengin menüsü, incir tatlısı ve vişneli ekmek kadayıfı gibi tatlıları ve uygun fiyatlarıyla iftar buluşmalarında misafirlerini ağırlayacak.

İftarını DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda’nın yeşillere bakan bahçesi ve modern atmosferi içerisinde geçirmek isteyenlere kişi başı iftar menü 90 TL olarak fiyatlandırılırken 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 7-12 yaş arası çocuklar için ise %50 indirim uygulanıyor.  

The Doubles Restaurant’ta, günlük olarak değişecek olan açık büfede Anadolu ve Osmanlı mutfağı’nın gelenekçi tatlarından oluşan birbirinden lezzetli sıcak yemeklerden geleneksel güveçlerden, sebze yemeklerine, garnitür ve pilav çeşitlerinden, piliç ve lezzetli et sunumlarına kadar birbirinden özel yemekler hem sunum hem de lezzet olarak cezbediyor. The Doubles Restaurant’ta ramazan ayı boyunca sunulacak olan Osmanlı Şerbeti de, son derece sağlıklı ve besleyici olmasının yanı sıra lezzeti ile de damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor.

Ramazan ayı boyunca DoubleTree by Hilton Moda’da konaklayacak misafirler için  hazırlanan bir diğer özel paket ise “İftarlı Ramazan Paketi”... İki kişilik odada açık büfe iftar yemeği ve kahvaltı yerine alınacak sahur servisi dahil kişi başı gecelik 89 Euro’dan başlayan bu özel paket hakkında bilgi almak için 0216 542 43 31-32’yi arayabilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In