Pharrell Williams İstanbul'a geliyor!

Bizden duymuş olmayın ama "Happy" şarkısı ile çıkış yapan ünlü prodöktör, sanatçı ve besteci Pharrell, 7 Eylül'de İstanbul'da konser verecek.

Ülkesinin en başarılı R&B prodüktörlerinden biri olmasının yanı sıra iyi bir vokal olarak da adından söz ettiren ünlü şarkıcı Pharrell Williams'ın geçtiğimiz yıla damgasını vuran Daft Punk ve Nile Rodgers ile birlikte söylediği Get Lucky çok beğenilmişti. Ayrıca Robin Thicke ile çalıştığı Blurred Lines ile de yaza damga vurmuştu. Pharrell Williams en son Çılgın Hırsız 2, film için hazırladığı Happy adlı şarkısı müzik listelerinin bir numarasına kadar yükseldi. Ve bir numarayı terk etmeye de niyeti de yok.

İkinci stüdyo albümü Girl'ü geçtiğimiz aylarda çıkaran Pharrell Williams, bu albümünde de Happy şarkısına yer verdi.

7 Eylül'de Turkcell'in gençlik markası gnçtrkcll GNCFEST kapsamında İTÜ Stadyumu'nda konser verecek olan Pharrell Williams hayranlarıyla buluşacak. Avrupa turnesinin ilk ayağı olacak olan İstanbul konseri merakla bekleniyor. Grammy ödüllü Pharrell Williams yalnız olmayacak. Aynı gün Rita Ora ve Inna'da sahne alacak. Ayrıca Manga, Mabel Matiz ve Model'de müzikseverlere muhteşem bir gece yaşatacak. Bilet fiyatları ise 75 TL'den başlıyor.

Sizler gibi bizde bu görkemli olacak konseri merakla bekliyoruz. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In