Outlet AVM’ler ucuz kıyafetin adresi!

İstanbul'un en uygun fiyatlı moda ürünlerini alabileceğiniz rotaları AVM'leri sizler için araştırdık. Buyurun, Ucuzluklarıyla ünlü Outlet Centerlar!

Alışveriş kadın erkek bütün herkesin tutkusu bazıları kıyafet almayı sever. Bazıları da teknoloji ve ya aksesuar ürünü... Önemli olan sevdiğimiz bu ürünleri ucuz ve uygun fiyatlı, hem de moda olanını bulmak. İşte bizde bu istediğinizi gerçekleştirmek için dünya markalarının en gözde ürünlerini bulabileceğiniz alışveriş merkezlerini keşfe çıktık. Sezon ürünlerini ucuz fiyatlarla alabileceğiniz alışveriş merkezi rotamıza göz atmadan sakın alışveriş yapmayın!

olivium-alisveris-merkezi

Olivium Alişveriş Merkezi

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesin de yer alan Olivium avm içinde pek çok ünlü marka, sinema salonu ve restoran barındırıyor. 4 katlı olan İstanbul’un ilk outlet merkezi Olivium’da haftanın bir günü misafirlerine özel “Salı Pazarı” düzenleniyor. Avm içinde yer alan markalardan en dikkat çekicileri Mavi Jeans, Mango, English Home, Derimod Depo, Beymen Fabrika ve İnci’dir.

Olivium AVM’ye nasıl gidilir?

Toplu taşıma kullanarak gitmek isteyenler için en kolay gitme yolu Metrobüs… Avrupa Yakası’ndan gelecekseniz Metrobüs’ün Zeytinburnu durağında inerek köprü üzerinden geçip Zeytinburnu’nun içine giden otobüslere binebilirsiniz. Tam önünden geçer. Anadolu yakasından gelecekler içinse Marmaray toplu taşımayı kullanabilirler. Kazlıçeşme durağına 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Önünden geçen Otobüs Hatları

93 Zeytinburnu – Eminönü

93 C Zeytinburnu – Beyazıt

93 M Zeytinburnu – Mecidiyeköy

93 T Zeytinburnu – Taksim

Adres: Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No:30 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon: (0212) 547 7453


starcity-avm

Starcity

Yenibosna semtinde kalan Starcity AVM içinde seçkin markaların, indirimli mağazalarını bulmanız mümkün. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini çok uygun fiyatla satın alabileceğiniz Starcity Alışveriş Merkezi içinde en çok takip edilen cornor marka Beymen Outlet bulunuyor. Beymen’in yanı sıra Mango Outlet, Forever New, Diesel, Kiğili, Saat&Saat ve Tommy Hilfiger markaları yer alıyor. Starcity içinde sadece giyim üzerine değil ev aksesuarı, yeme içme mekânları, sağlık, kozmetik, optik kategorilerinde de pek çok marka sizleri burada bekliyor.

Starcity AVM’ye nasıl gidilir?

Starcity’e en kolay gelme şekli; Metrobüs hattı ve ya otobüslerle Yenibosna semti gelerek Starcity önünden geçen minibüs hatlarını kullanmak. Ya da özel müşteri servislerini kullanabilirsiniz.

Güzergâhlar için www.starcity.com.tr/Musteri-Servisleri adresine göz atabilirsiniz.

Adres: Köyaltı Mevkii Merkez Mahallesi Değirmenbahçe Caddesi Kavak Sokak No:2 Yenibosna-İSTANBUL

Telefon: (0212) 603 4040


airport-avm

Airport Alışveriş Merkezi

Yenibosna semtinin bir diğer popüler outlet alışveriş merkezi Airport. E-5 üzerinde Kültür Üniversitesi yanında, çoban çeşme durağında yer alan avm, küçük ama gezmesi keyifli bir alışveriş merkezidir. Zemin katıyla beraber 5 katlı olan avm içinde aynı zamanda bir Buz Pisti de bulunuyor. Dünyaca ünlü markaların mağazalarının yer aldığı alışveriş merkezinde bulunan bazı mağazalar; İpekyol, Koton, Vakko, Damat, Beymen Business, The Company, Marks&Spencer’dır.

Airport AVM’ye nasıl gidilir?

Toplu taşıma araçları Metrobüs ve Otobüs’ü kullanarak kolaylıkla avmye gidebilirsiniz. Otobüs hattı kullanacaklar Çobançeşme durağı, Metrobüs hattı kullanacaklar Yenibosna durağı.

Adres: Londra Asfaltı Kuleli Mevkii E-5 Karayolu Üzeri Bakırköy / İstanbul  

Telefon: (0212) 465 8575


aymerkez

Aymerkez Inlet & Outlet Alışveriş Merkezi

Büyükçekmece semtinde yol üzerinde yer alan Aymerkez, çok katlı mağaza konsepti ile hizmet veren avmlerden, ilkinin Gaziantep’de açıldığı alışveriş merkezinin ikincisi olan Aymerkez, içinde ünlü ve tanınmış markalardan Pierre Cardin, Cacharel, US Polo Assn., Puma, İpekyol, Limon Company ve Silk&Cashmere gibi markalar yer alıyor.

Aymerkez AVM’ye nasıl gidilir?

Toplu taşıma araçlarıyla Metrobüs ve ya Yenibosna’dan kalkan Büyükçekmece Mavi arabalarla gidebilirsiniz. Metrobüs’le gidecekler için son durağında inip tekrar Büyükçekmece istikametine giden toplu taşıma araçlarını kullanmaları gereklidir.

Adres:  Muratçeşme Mahallesi Mimar Sinan Eski Londra Asfaltı No: 92/1 (E-5 üzeri) Büyükçekmece, İstanbul

Telefon : (212) 863 3030


optümum

Optimum Outlet

İzmir, Ankara, Adana ve İstanbul’da yer alan Optimum Alışveriş Merkezi İstanbul’da Anadolu yakasının Ataşehir semtinde yer alıyor. Bu yakada oturanların indirimli ürün bulmalarını kolaylaştıran avm yılda yaklaşık 9 milyon ziyaretçiye hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakasının kalbinde konumlandırılan Optimum’a ulaşım da çok rahat. Anadolu yakasının en gelişmiş ilçesi Kadıköy’de konumlanması, E-5 karayolu üzerinde bulunması, metroya yakınlığı ile Optimum İstanbul, geniş bir hedef kitle için önemli bir çekim merkezi konumuna gelmiş alışveriş merkezlerinden dünyaca ünlü markalardan Mango, Park Bravo, Beymen Business, Bernardo, Adidas, Forever New, Gusto, Kemal Tanca, Timberland ve Vakko yer almaktadır.

Adres: Yenisahra İstiklal Sokak No: 10/4 Ataşehir - İstanbul

Telefon:(0216) 664 1414


via-port

Viaport Outlet

2008 yılından beri ziyaretçilerine ucuz alışveriş ürünleri sunan Via Port İstanbul’un Pendik semtinde yer almaktadır. Türkiye’nin outlet konseptli ilk büyük alışveriş merkezi olan alışveriş merkezinin en önemli özelliği açık hava konseptli olması kendinizi sanki caddede yürüyormuş hissi veren avm içinde dünyaca ünlü markalar ile eğlence aktiviteleri yapabileceğiniz oyun ve sinema alanları bulunuyor. Giyim alanında İpekyol, Forever New, Benetton, Mango, Herry mağazaları yer alıyor.

Via Port Outlet’de nasıl gidilir?

Alışveriş merkezinin özel servis araçlarını kullanarak ya da toplu taşıma araçlarından; KM25, 16K ve 132K araçlarını kullanarak avm’ye gidebilirsiniz.

Adres:  Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 Via Port - Pendik- İstanbul

Telefon: (0216) 696 10 01

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In