Osmani’de ‘Hafif Menü’ dönemi başladı

Osmani, yeni mutfak etkinliğiyle diyet yapanları ve hafif yemek sevenleri mutlu edecek. Her yıl Haziran ayında formuna dikkat edenler ve sıcakta hafif yemekler tercih edenlerin en sevdiği mekan haline geliyor.

Diyetisyen Berrin Yiğit’in Osmani’nin Executive Şefi Nezih Cantürk ile birlikte hazırladığı özel menüde bulunan yağsız ama çok lezzetli ve besleyici sebze çorbasının yanı sıra en sevilen ege otları yemekleri, ızgaralar, salatalar ve zeytinyağlılar ile oldukça geniş alternatifleriyle ‘’Hafif’’ menü sizi Osmani’de bekliyor. ‘’Hafif’’ menü ile her yaz olduğu gibi bu yaz da Osmani diyet yapanların favori mekanı olmaya devam edecek.

‘’Hafif’’ menüde esmer buğday salatası, diyet sebze çorbası, yoğurtlu soğuk karabuğday çorbası, karabuğday salatası, sebze salatası, közde patlıcan salatası, diyet makarna salatası, yoğurtlu makarna salatası, domates soslu fesleğenli kepekli makarna, diyet imam bayıldı imambayıldı (közde biber, közde patlıcan, közde domates), fırında ıspanak, fırında kabak mücver, ızgara sebze tabağı, karabuğday pilavı, ıspanaklı diyet pide, tavuklu diyet pide yiyebilir, canınız tatlı istiyorsa da agave şuruplu sütlaç, agave şuruplu irmik, muhallebili kadayıf veya agave şuruplu supangle ile diyetinize özel tatlılar seçebilirsiniz.


Osmani’ye 0 212 345 56 00 numaralı telefondan ya da Yemeksepeti’nden ulaşabilir, tadına doyulmaz geleneksel Türk yemeklerini ve sağlıklı, hafif ve lezzetli yaz yemeklerini evinizde aileniz ve misafirlerinizle de paylaşabilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In