Ölümsüz Aşklar Adası Bali

Dünyadaki en lüks ve en romantik tatil lokasyonlarından Bali’yi sizin için araştırdık. Yazımızı okurken kendinizi sıcak kumlarda masmavi okyanusta hayal edebilirsiniz.

Bali Adası balayı adreslerinin başında gelse de bembeyaz kumsalı ve yeşil deniziyle son derece romantik bir tatil vaat ediyor. Bali bir ada olmasına rağmen kalbi aslında en orta bölgesi olan Ubud’da atıyor. Ubud’u ilk keşfeden isimlerin başında 1930’da Charlie Chaplin geliyor. Ubud ve çevresi çeşitli köylerle dolu, pirinç tarlalarının ve karasuların ortasında yer alıyor.

Bali doğası, mükemmel plajları, pirinç tarlaları ve tapınakları, heykel atölyeleri ile gezilip görülecek, yaşanacak ve yeni şeyler keşfedilebilecek bir ada. Bu adada dünyanın en lüks otel grupları içinde yer alan Alila ve Aman gruplarının adanın çeşitli bölgelerine dağılmış hepsi birbirinden lüks, konforlu ve doğanın orasında bulunan otelleri var. Bunun yanında Bali’nin güneyindeki Uluwatu Bölgesi’nde kayalıkların üzerine yerleşmiş nefis gün batımı manzaralı Bvlgari Oteli de atlamamak lazım. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In