Neil Young, Midlake ve Büyük Ev Ablukada KüçükÇiftlik Park'ta

İstanbul Kültür Sanat Vakfı, müzikseverlerin uzun yıllardır merakla beklediği rock müzik efsanesi Neil Young'ı Crazy Horse grubuyla birlikte İstanbul'da ağırlıyor.

Rock müzik efsanesi Neil Young, İstanbul'daki ilk konserini Vodafone Red sponsorluğunda, 15 Temmuz'da KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleştiriyor. Tek günlük bir festival vadeden konserin ön grupları ise Midlake ve Büyük Ev Ablukada...

15 Temmuz gecesinde, canlı performanslarıyla ses getiren Büyük Ev Ablukada izleyicileri karşılayacak. Ardından da daha önce Salon İKSV'de art arda iki kapalı-gişe konser gerçekleştiren Teksaslı ünlü grup Midlake sahneye çıkacak. 

 İlk albümünü yayımladığı 1969'dan bu yana sayısız müzisyene ilham kaynağı olan Neil Young, yüksek perdeli tenor sesi ve elektro gitardaki kendine özgü stiliyle güncel müzik tarihinin en büyük isimlerinden biri... Ünlü müzisyenler tarafından defalarca yorumlanan Only Love Can Break Your Heart, Rockin' In The Free World, Heart Of Gold, Old Man, Hey Hey, My My, Harvest Moon gibi onlarca unutulmaz şarkının yaratıcısı Neil Young'ın iki Grammy ödülü ve Philadelphia filminin müzikleriyle bir Oscar adaylığı da bulunuyor.

Biletler Biletix'de


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In