San Antonio Spurs İstanbul'a geliyor.

San Antonio Spurs İstanbul'a geliyor.

Fenerbahçe Ülker, NBA Global Games 2014 kapsamında NBA'in son şampiyonu San Antonio Spurs ile Ülker Sports Arena'da karşı karşıya geliyor.

NBA Şampiyonları İstanbul'a geliyor!

11 Ekim'de Ülker Sport Arena'da Fenerbahçe ile San Antonio Spurs karşı karşıya gelicek.

Nba Global Games 2014 kapsamında, NBA'in son şampiyonu San Antonio Spurs ile Beko Basketbol Ligi son şampiyonu Fenerbahçe karşı karşıya gelicek. San Antonio Spurs'ın büyük üçlüsü olan Manu Ginobili,Tony Parker,Tim Duncan ayriyetten finaller MVP'si seçilen ve LeBron James'e gerçekten zor anlar yaşatan genç basketbolcu Kawhi Leonard'ı izleme şansını bulabileceğiniz. Ve hata dünya'nın en iyi koçu olarak bilinen Gregg Popovich ile Euroleague'de ki kariyeri ile birçok kişinin takdirini kazanmış Zeljko Obradovic'in taktik savaşına sahne olabileceği maçtan zevk almadan çıkmak mümkün olmayabilir. Fenerbahçe'nin yeni transferlerinin bazılarını (Ricky Hickman, Andrew Goudelock, Jan Vesely, Bogdan Bogdanovic) gibi oyuncuları izleyebilceksiniz.

Geçen sene, NBA Global Games 2013 kapsamında Oklohoma City Thunder karşısında başa baş bir oyun sergileyen ama Kevin Durant'ın son periyottaki oyunu yüzünden mağlup olan Fenerbahçe'nin son NBA Şampiyonu karşısında neler yapabilceği merak konusu olabilir ama birçok yıldızın yapıcağı crossoverlar ve smaçlar sayesinde bu maçtan mutsuz ayrılmanızın imkanı olduğunu sanmıyorum şimdiden iyi seyirler.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In