Mustafa Ceceli ve Lara Fabian aynı sahnede

Mustafa Ceceli, 13 Ağustos'ta Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde dünyaca ünlü şarkıcı Lara Fabian'ın ile aynı sahneyi paylaşacak.

Cenk Eren’in vokalistliğini yaparak müzik kariyerine başlayan Mustafa Cecili,  Merih Ermakastar’ın şarkılarına düzenlemeler yaparak profesyonel aranjörlük hayatına adım attı. Piyasaya çıkan bu albümle birlikte Ozan Doğulu ile tanıştı ve o dönemde hazırlanmakta olan Kenan Doğulu’nun ‘’Demedi Deme’’ albümündeki ”Aklım Karıştı” şarkısının düzenlemesini yaptı. Bu şarkıda yaptığı başarılı düzenleme sonrasında Sezen Aksu’ya kadar uzanan müzik yolculuğu başlamış oldu. Sezen Aksu’ya hem albümlerinde hem de sahnede eşlik etmeye başlayan Ceceli’nin imza attığı aranjeler büyük ilgi gördü. 

2014 yılına "Türkiye Müzik Ödülleri En İyi Erkek Sanatçı" ve "Şarkıları Radyolarda En Çok Çalınan Şarkıcı" ödülleri ile başarılı bir başlangıç yapan Mustafa Ceceli, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu için özel olarak oluşturulan Senfoni Orkestrası eşliğinde Özel Konuğu, Lara Fabian ile dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

 Flaman bir babayla Sicilyalı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Lara Fabian, 1991 yılında elinde 2 bavul ve cebinde bin dolar ile Kuzey Amerika'da kariyer yapmak üzere Montréal'e yerleşti. Burada kendi plak ve yayın şirketi olan "Productions Clandestines"i kurdu. 33. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Lüksemburg'u temsil etmesi için davet edilmiş ve seslendirdiği Jacques Cardona ve Alain Garciac'ın şarkısı "Croire" (Güven) adlı parçayla o geceden 4.'lükle ile ödüllendirilmişti. "Croire" sanatçıya büyük ün getirmiş ve 500 bine yakın satarak o yıl Avrupa'nın en çok satan 45'likleri arasına girmeyi başarmıştır. 

Mustafa Cecili ve Lara Fabian Konser Bilet Fiyatları;

Protokol - 277.50 TL

1. Kategori - 149.75 TL

2. Kategori - 133.25 TL

3. Kategori - 116.00 TL

4. Kategori - 99.75 TL

5. Kategori - 83.25 TL

6. Kategori - 66.75 TL

7. Kategori - 50.00 TL

13 Ağustos'ta Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde saat 21:00'de gerçekleşecek olan Mustafa Cecili ve Lara Fabian'nın muhteşem konserini kaçırmak istemeyenler için, biletler Biletix ve Konser günü gişeden temin edebilirler. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In