Murat İlkan konseri garajistanbul'da!

Murat İlkan konseri garajistanbul'da!

%100 Metal serisi Pentagram'ın eski solisti Murat İlkan garajistanbul konseri ile devam ediyor!

9 Mayıs Cuma gecesi %100 Metal serisi kapsamında İstanbul’un en güzel konser mekanlarından biri olan garajistanbul’da gerçekleşecek olan konserde yıllarca Pentagram ile yaptığı 3 stüdyo albümü ile tanıdığımız, ilk solo albümünü Fanus adıyla geçtiğimiz aylarda çıkaran Murat İlkan İstanbullu hayranlarıyla yeniden buluşacak. Albüm sonrasında ilk konserini Şubat ayında veren Murat İlkan, güzel bir kalabalığa nefis bir müzik şöleni sunmuştu. 

Şimdi ise garajistanbul’un güzel sahnesinde seyircileriyle yeniden buluşmaya hazırlanan Murat İlkan konserde solo albümü Fanus’taki şarkıların yanında bazı sürpriz şarkılarla karşınıza çıkacak.

%100 Metal serisi kapsamında gerçekleşecek olan konserde Murat İlkan haricinde Saints'N'Sinners ve Listana da sahne alacak.

Geçtiğimiz yıl çıkardıkları kendi adlarını taşıyan ilk albümleri ve konserlerdeki muhteşem showları ile isim yapan Saints'N'Sinners bu konserde Murat İlkan’dan önce sahne alacak. Grubun albümünden çıkan ilk video Seven Years In Hell youtube ve diğer mecralarda büyük ilgi görmüştü. 
Murat İlkan'ın albümünün mixlerini de üstlenmiş olan Saints 'N' Sinners gitaristi Deniz "Murat İlkan'a saygımızın yanında bir de garip bir uyumumuz var. Çalışırken az rastlanan bir kimyamızın olduğunu fark ettik. Senelerdir böyle bir konser yapsak ne kadar harika olacağından bahsedip duruyorduk. Ülkede melodik metal yapan grup sayısının bir Ninja Kaplumbağa elinin parmaklarını geçmediğini de hesaba katarsak kaçırılmayacak bir konser olacağını düşünüyorum." diye konuşarak bu konsere verdikleri önemi ifade etti.

Konserin açılış grubu ise geçtiğimiz aylarda ilk EP’lerini Unveiled adıyla dijital olarak yayınlayan LISTANA. Progressive Metal ve Symphonic Metal’in başarılı bir kombinasyonu olan grup konserin açılışında sahne alıp sizleri geceye hazırlayacak.

Murat İlkan da “birbirinden yetenekli müzisyenler ve çok sevdiğim dostlarımdan oluşan Saints ’N’ Sinners ile aynı gece peş peşe sahneye çıkacak olacağım için heyecanlıyım. Ayrıca, yeni bir isim olan ve öğrencilerimin de içinde olduğu Listana’nın bu konserde yer alacak olmasından çok mutluyum" diyerek 9 Mayıs konseri için ne kadar heyecanlandığını ifade etti.

Kısaca 9 Mayıs gecesi %100 Metal serisi kapsamında garajistanbul'da Murat İlkan, Saints ’N’ Sinners ve Listana ile müziğe doyacağız. 

Kapı Açılış                          :     21:00

Sahne                                   :     23:00

Bilet Fiyatları                    :     25.-TL

Bilet Satış Noktası          :              garajistanbul gişesi ve Biletix


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In