Mövenpick Hotel’de Önce Şık Bir Düğün Sonra Muhteşem Bir Balayı

Mövenpick Hotel, evlenecek olan çiftlere önce güzel bir düğün, sonra muhteşem bir balayı teklifi sunuyor.

Mövenpick Hotel Istanbul hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzü büyülü ve romantik bir masala dönüştürmeniz için Amsterdam, Casablanca, Pattaya, Phuket, Sousse veya Tunus’da muhteşem bir balayının da dahil olduğu eşsiz bir fırsat sunuyor.

Hayallerinizin düğünü için seçiminiz ister 390 kişilik ziyafet düzeninde seçkin bir düğün yemeği, ister 500 kişilik şık bir kokteyl olsun, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından hazırlanan menüler, size ve davetlilerinize benzersiz bir lezzet şöleni yaşatacak. Düğün menünüzü iki kişilik bir yemek tadımıyla seçme imkanına da sahipsiniz.

Movenpick Hotel İstanbul Düğün Programı

Özel düğün paketine; karşılama kokteyli, dört çeşitten oluşan düğün yemeği, limitsiz yerli içki, masaların şamdan ile süslenmesi ve sandalye giydirme de dahil. Üstelik hem görüntüsü, hem de lezzetiyle sizleri baştan çıkaracak düğün pastası da Mövenpick Hotel Istanbul’un çiftlere hediyesi. Gelin ile damat, düğün gecesini junior süitte çikolata ve meyve ikramı ile geçirip ertesi gün açık büfe kahvaltı veya yeni evliler için özel olarak odalarında sunulan kahvaltının keyfini çıkarabilirler.

Her şey dahil düğün paketinde ise özel düğün paketine ek olarak DJ performansı, ses ve ışık sistemi, tek kamera ile video çekimi, düğün günü gelin ve damat fotoğraf çekimi (50 adet fotoğraf) ve 1 adet düğün albümü paket dahilinde sunuluyor.

Ayrıca 2017 yılında 200 kişi ve üzeri misafir katılımıyla düzenlenen tüm yemekli düğünlerde Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre, Mövenpick Hotel Casablanca, Mövenpick Siam Hotel Pattaya, Mövenpick Resort & Spa Karon Beach Phuket, Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse veya Mövenpick Hotel Gammarth Tunis’de 2 gece kahvaltı dahil muhteşem bir balayı Mövenpick Hotel Istanbul tarafından çiçeği burnunda çiftlere hediye ediliyor. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In