Mövenpick Hotel ünlü kadın şeflerle Giovanni Terracciano'yu buluşturdu

Mövenpick Hotel Istanbul’un Başaşçısı Giovanni Terracciano ve Türkiye’nin ünlü kadın şefleri yıldızlar geçidinde buluşuyor.

Mövenpick Hotel Istanbul, İtalyan Başaşçısı Giovanni Terracciano ve Türkiye'nin en ünlü kadın şeflerinin birbirinden seçkin lezzetler sunacağı özel menüsü ile konuklarını 27 Mart 2014 Perşembe günü benzersiz bir lezzet serüvenine çıkarıyor.

Başaşçı Giovanni Terracciano'nun yanı sıra Lucca'dan Pelin Çakar, Kauf'tan Ceren Tekşen, Lokanta Maya'dan Didem Şenol Tiryakioğlu, Alkalist’ten Beslenme Koçu ve Alkali Şef Miyase Bülbül ve Vanilla Rococo'dan Claudia Roditi eşsiz yorumlarını, AzzuR Restaurant’ta gerçekleştirilecek yıldızlar geçidinde sergileyecek. 19.30'da kokteylle başlayacak geceye, 20.30'da her biri ayrı bir şefin imzasını taşıyan spesiyalitelerle devam edilecek.

Yetenekli kadın şeflerin ve Başaşçı Giovanni Terracciano’nun tutkuyla hazırladıkları 5 farklı gurme lezzeti keşfedeceğiniz yemekte, Türkiye'nin ilk uluslararası sertifikalı someliyesi Burçak Desombre tarafından seçilen Barbare şarapları da sunulacak.

Rezervasyon için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için  www.moevenpick-hotels.com/istanbul sitesini ziyaret edebilirsiniz. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In