MFÖ ve Duman aynı sahnede!

MFÖ ve Duman aynı sahnede!

Yılların efsane grubu MFÖ ve rock müziğin sevilen grubu Duman, "Lifepark ile Birlikte Hayata" konserleri kapsamında 20 Eylül'de Life Park'ta sahne alıyor.

Yılların eskitemediği grup MFÖ ve rock müziğin sevilen grubu Duman aynı sahneyi paylaşıyor. 

Alternatif  ve Grunge müzik akımını ülkemize getiren Duman, 1999 yılında "Eski Köprünün Altında" albümüyle müzik piyasasına girdi. vokalist Kaan Tangöze, gitarist Batuhan Mutlugil, bas gitarist Ari Barokas ve baterist Cengiz Baysal'den oluşan Türk rock grubu.  Duman, ilk albümünü çıkartmak için yola koyulduğunda henüz gruplarının adına karar vermemişti. Bunun üzerine albümlerinde yer alan "Halimiz Duman" parçalarının isminde yer alan Duman kelimesi ile piyasa çıktılar. Aternatif rock müziğin önemli isimlerinden olan Duman'ın birden fazla paçası dillerden dile dolandı. Bunlar; Oje, Senden Daha Güzel, Herşeyi Yak, Haberin Yok Ölüyorum, İstanbul...

Türk Pop ve Rock müzik grubu. MFÖ, Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşmaktadır.  1984'te grup ilk albümleri "Ele Güne Karşı" albümleri ile müzik  kariyerleri başladı. O yıllardan bu yıllara müzik piyasaına çok şey katan grup bir gençlerin sevdiği Duman grubu ile aynı sahneyi paylaşacak.

Duayen grup ile aynı sahneyi paylaşacak olan Duman konserini için Life Park, yaz bitmeden dolu dolu bir gün geçirmek isteyenleri şehrin müzik dolu yemyeşil ormanına bekliyor.

Konser Bilet Fiyatları 

Vip Lounge - 190.00 TL Genel Giriş - 60.00 TL yerine 1eylül2e kadar 34.00 TL

20 Eylül'de Life Park'ta saat 17:00'de gerçekleşecek bu unutulmaz konserin biletlerini Biletix'den temin edebilirsiniz. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In