Mercure İstanbul Taksim'de astroloji sohbetleri

Mercure İstanbul Taksim'de astroloji sohbetleri

Cazibe merkezi Taksim’de hizmete giren Mercure İstanbul Taksim Otel hız kesmeden etkinliklerine devam ediyor. Bunlardan en yenisi astroloji sohbetleri...

Astrolog Öner Döşer'le Mercure İstanbul Taksim Otel'de astorloji sohbetleri başlıyor.

İstanbul, bir dünya başkenti… Bu dünya başkentinin kalbinin attığı, her dönemin cazibe merkezi Taksim’de hizmete giren Mercure İstanbul Taksim Otel hız kesmeden etkinliklerine devam ediyor.

 

Astrolog Öner Döşer merak ettiğiniz soruları yanıtlayıp ve gerek doğum haritanız üzerinden, gerek merak ettiğiniz konular hakkında değerlendirmeleri Mercure İstanbul Taksim Otel’in ev sahipliğinde yapacak.

Soru cevap şeklinde gerçekleşecek olan etkinlik esnasında kendiniz ile yeniden tanışıp “Ben kimim? Hayat amacım nedir? Hayat akışımda kullanmam gereken potansiyellerim nedir ve nasıl ortaya çıkartabilirim? Kişisel olarak zayıf ve güçlü yönlerim, yeteneklerim nelerdir? Kurduğumuz ilişki modelleri nelerdir? Bu ilişkiler ile hayatımı nasıl yönlendirebilirim?” gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Astroloji tekniklerini bilmeniz gerekmiyor. Kendini tanımak ve hayatına tekrar farklı bir pencereden bakmak isteyen herkes katılabileceği etkinlik tamamen ücretsizdir.

15 Ekim 2014, Çarşamba günü Mercure Istanbul Taksim Otel'de saat 19:00'da gerçekleşecek etkinlikte kendinizi yeniden keşfedin.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In