Mehmet Erdem ile eğlenmeye ne dersin?

Mehmet Erdem, 22 Aralık Perşembe günü ilk defa Madeo Karaköy 'de canlı performans sergileyecek.

22 Aralık Vodafone Arena’da teröre karşı yapılacak futbol maçı nedeniyle Karaköy istikametine giden yollar trafiğe kapatıldımıştır. 22 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek konser, 29 Aralık Perşembe gününe ertelenmiştir. 

"Hakim Bey" şarkısı ile hızlıca hayatımıza giren Mehmet Erdem, yeni ve eski şarkılarıyla Madéo Karakö'de sevdikleriyle buluşuyor.

 

Farklı ses rengi ile kulaklarımıza kazınan ve dinlemekten keyif aldığımız Mehmet Erdem, kısa zamanda herkes tarafından sevildi. Aslında makine mühendisi olan sanatçı ailesinin müziği sevmesi ile müzikten ve enstrümanlardan hiç kopmadı. Klarnet sanatçısı baba ve bağlama sanatçısı dayısının izinden giderek ilk müzik aleti Mandolinini çalmayı öğrendi. Sanatçı daha sonra bağlama, ud, ve cümbüş gibi müzik aletlerini çalmaya başladı. Mehmet Erdem, lise döneminde önemli müzisyenlerle çalışma fırsatı yakaladı. Deli Deli Olma filmine yaptığı müzik ile Altın Portakal “En iyi film müziği” ödülünü kazandı.

2012 yılında “Herkes Aynı Hayatta” adıyla ilk albümünü çıkaran sanatçı Türkiye Müzik Ödüllerin'de “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödülü'nü almıştır. İkinci albümü "Hiç Konuşmadan"ı yayınlayan sanatçı, en sevilen şarkılarını sevenleri için seslendirecek. 

Lezzet ve eğlencenin adresi: Madeo Karaköy

Geçtiğimiz yaz, beach & restaurant konseptiyle Alaçatı’ya damgasını vuran Madéo, yeni sezonda İstanbullular’la Karaköy’de buluştu.

Karaköy’ün eğlence ve lezzet anlayışını değiştirmeyi hedefleyen Madéo , 5 Kasım’da  görkemli bir açılışla İstanbul’a merhaba dedi. İş adamları Mert Gocay ve Dorukhan Acar’ın; Kerem Onger ortaklığı ile açtıkları Madéo İstanbul’a yeni bir renk katıyor. 

Günün her saati yaşayan bir mekan olarak kurgulanan Madéo ; İtalyan mutfağı ağırlıklı menüsü, farklı lezzetleri, özel kokteylleri ve kulüp kısmında gece yarısından sonra servis edilecek zengin bar menüsüyle hizmet veriyor. Menüsünde klasik İtalyan lezzetlerini barındıran Madéo’da taze ıstakozlu linguine, cotoletta alla Milanese, porcini ve trüf soslu risotto, kral yengeçli linguine öne çıkan lezzetler. Başlangıçlarda ızgara kuşkonmaz, mini enginar, peynir ve salam çeşitleri, salataları ile zengin bir menü sunuluyor. Tatlılarıyla da çok iddialı olan Madéo’da kestaneli sufle, sıcak çikolatalı sufle, orman meyveleri soslu cheesecake ve bir İtalyan klasiği olan tiramisu tatlıseverler için tavsiyelerimiz. Gece 12’den sonra servis edilen bar menüsündeki kıtır mantı ve wrap’ler de ana yemekler kadar özenli ve lezzetli.


ARA

29

2016

Mehmet Erdem Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In