Masterpiece ile müzik, sanat ve keyfe davetlisiniz

Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu 3 saat geçireceğiniz bir keyif seansı. Sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarımıza hediye edebileceğiniz size ait eserleriniz olacak.

Sanatla dolu 3 saat geçireceğiniz keyifli etkinlik Masterpiece'de!

Taksim Asmalımescit'te güzel müzikler eşliğinde kendinizi bile şaşırtacak tablolar yapacağınız Masterpiece etkinlği bizlere dolu dolu 3 saat geçireceğimiz bir keyif seansı sunuyor. Günün sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait eserleriniz olacak...

Sanatseverlerin, sanatın içine dahil olduğu Masterpiece etkinliği, bizlere her sanat eserini sanatçının elinden çıkmış tadında yapma imkanı sunuyor. Pablo Picasso'nun ünlü eseri Şapkalı Kız'dan Monet'in Etretat Kayalığı eserine kadar pek çok tablonun yer aldığı etkinlikte aynı zamanda sanatçıların bilinmeyen yönlerini keşfedebildiğiniz keyifli bir sohbet sizleri bekliyor. 

Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok. Hatta yapmamışsanız sizin için çok daha keyifli bile olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu 3 saat geçireceğiniz bir keyif seansı. Bu etkinliğin amacı sevdiklerinizle keyifli bir ortamda güzel müzikler ve içki eşliğinde sonunda kendimizi bile şaşırtacak tablolar yapacacaksınız.


Pablo Picasso - Şapkalı Kız (1923)

Pablo Picasso, 1881 yılında İspanya'nın Malaga şehrinde doğdu. Sanat hayatı boyunca resim, heykel, seramik gibi farklı alanlarda ve tarzlarda bolca eser üretti. 20. yüzyıl başlarından itibaren oluşan modern sanatın en önemli isimlerinden birisidir. Eserleri Erken Dönem, Mavi Dönem, Pembe Dönem ve Modern Dönem olarak sınıflandırılabilir. Avignonlu Kadınlar (1907) ve Guernica (1937), sanatçının sanat tarihinde yer etmiş çok sayıda eserinden sadece birkaçıdır. Devamı seans başlamadan önce yapacağınız Sanat Sohbetleri'nde saklı!

Etkinlik Tarihi: 1-12 Ağustos 2015 tarihlerinde!


joanJoan Miró - Ayın Önünde Kadın ve Köpek (1936)

Katalan sanatçı resim ve heykel başta olmak üzere plastik sanatlara yönelik pek çok eser vermiş önemli bir sanatçı olan Joan Miro'nun Sakıp Sabancı sergisiyle eş zamanlı Marterpiece tablo çalışması, Joan Miro hayranlarını çok sevindirecek. Genelde Sürrealizm ile birlikte anılsa da kendine has üslubu ile İZM sınırlarını aşan Miro'nun Ayın Önünde Kadın ve Köpek çalışmasını kendi elinizle yapacağınız bu etkilikte Miro hakkında bilmediğiniz birçok şeyi öğreneceksiniz. 

Etkinlik Tarihi:  16-25 Ağustos 2015 tarihlerinde!


Salvador Dali - Belleğin Azmi (1931)

Salvador Dalí 1904 yılında Figueres' te doğdu. Gerçeküstücülük akımının en önde gelen sanatçısıdır. Resmin yanında heykel, yazı, film gibi çeşitli alanlarda yapıtlar üretmiştir. Bu yapıtlarda kendi psikolojisi ile birlikte klasik başyapıtları yeniden yorumladığı görülür. 

Etkinlik Tarihi: 19-30 Ağustos 2015 tarihlerinde.


Masterpiece - Sokak Lambası

Etkinlik Tarihi: 6-22 Ağustos 2015 tarihlerindedir. 

Masterpiece - Tekne 

Etkinlik Tarihi: 8-28 Ağustos 2015 tarihlerindedir. 

Masterpiece - Üç Kedi

 Etkinlik Tarihi: 13 Ağustos 2015 tarihlerindedir. 

Masterpiece - Kuşlar

 Etkinlik Tarihi: 2 Ağustos 2015 tarihlerindedir. 

Masterpiece - Şarap Kadehi

Etkinlik Tarihi: 23 Ağustos 2015 tarihlerindedir. 

Masterpiece - Şelale

Etkinlik Tarihi: 9-20 Ağustos 2015 tarihlerindedir.

Masterpiece - Amedeo Modigliani Jean Hébuterne (1917)

Etkinlik Tarihi: 11-27 Ağustos 2015 tarihlerindedir.

Masterpiece - Tramvay

Etkinlik Tarihi: 14 Ağustos 2015 tarihlerindedir.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In