Lezzet, eğlence ve müzik The Marmara'da

Lezzet, eğlence ve müzik The Marmara'da

The Marmara Taksim ve The Marmara Pera, yeni yılı İstanbul’un kalbinde karşılamak isteyenlere lezzet, müzik ve eğlence dolu seçenekler sunuyor. Yılbaşı gecesi düzenlenecek partiye katılmanın yanı sıra ufak bir hafta sonu tatili yapmak da The Marmara’da mü

The Marmara Taksim ve The Marmara Pera, yılın en özel anlarının yaşandığı yılbaşı gecesi için hazırladığı konaklama paketleri ve zengin menüleriyle, misafirlerinin yeni yıl heyecanına eşlik ediyor.  

The Marmara Taksim, 2016’nın ilk ve en güzel günlerinde otelde konaklayacak misafirlerine, iki farklı alternatif sunuyor.  Tek gecelik paket kapsamında; sadece 31 Aralık’ta konaklamayı arzu eden misafirlerini Tuti Restaurant’ta, hünerli şeflerin imzasını taşıyan yeni yıl akşam büfesi ile karşılıyor. İki kişilik pakette misafirlere ayrıca, yarım saatlik dinlendirici bir masaj ile The Marmara Chocolate Shop’tan bir kutu el yapımı çikolata hediye ediliyor. Konuklar, The Marmara’nın şehir manzaralı konforlu odalarında geçirdikleri gece sonrasında yılın ilk sabahında, geleneksel ve modern tatları buluşturan bir kahvaltı büfesinde ağırlanıyor. Yılın ilk gününü unutulmaz bir anıya dönüştürecek konaklama paketi, KDV dahil 299 euro’dan sunuluyor.

The Marmara Taksim’in diğer paketi ise yeni yıl tatilini hafta sonu ile birleştirip küçük bir tatil kaçamağı yaşamak isteyenleri bekliyor. Tek gecelik konaklama paketindeki tüm hizmetleri içeren ve 31 Aralık 2015 - 3 Ocak 2016 tarihlerini kapsayan üç gecelik konaklama paketinden misafirler, KDV dahil 599 euro karşılığında faydalanabiliyor.

The Marmara’nın Geleneksel Yılbaşı Büfesi’nde Yok Yok

The Marmara Taksim bünyesindeki Tuti Restaurant’ın artık gelenekselleşen yılbaşı büfesi, bu yıl da eskimeyen tatlarla yenilikçi anlayışı aynı lezzet skalasında buluşturuyor. Özel yılbaşı büfesinde, taze ve mevsiminde ürünlerle sunulan soğuklar ve salatalar, yerli ve dünya mutfaklarından peynir çeşitleri, güne özel hazırlanmış balkabağı çorbası, geleneksel tatlılardan sütlü çeşitlere kadar geniş yelpazede tatlılar yer alıyor. Kırmızı etten beyaz ete uzanan sıcak yemekler arasında dana bonfile, fırınlanmış kuzu incik, ızgara levrek, İskenderun karidesi, patlıcan beğendi gibi lezzet sanatının en güzel örnekleri bulunuyor. Lezzet tutkunları, yılbaşının en güzel sofrasının kurulduğu Tuti Restaurant’ta, kişi başı KDV dahil 165TL'ye yerini alabiliyor. Fiyat dahilinde misafirlere bir şişe şarap, çiftlere ise ayrıca bir kutu el yapımı çikolata ikram ediliyor. 

The Marmara Pera’da 80’ler 90’lar Partisi

The Marmara Pera'da 80'ler ve 90'ların unutulmaz şarkıları ile yeni yıla merhaba demeye hazırlanın. Eğlencenin yüksek dozajlara çıkacağı yılın en eğlenceli partisi olacak olan The Marmara Pera, 80'ler 90'lar Partisi için şimdiden yerinizi ayırtın. 


Sofranın Yıldızı Hindi The Marmara Catering’den

Geleneksel yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi hindi, bu yıl da The Marmara Catering hizmetiyle sofraların başköşesini süslüyor.  The Marmara mutfağının usta şefleri tarafından özenle hazırlanarak iç pilavı ve gartinürü eşliğinde kilo gramı 50 liraya satışa sunuluyor. Yeni yılı sıcak bir aile yemeğinde karşılamayı tercih edenler ya da toplu olarak almak isteyenler The Marmara Taksim’in 0212 334 84 16 numaralı telefonundan hindi siparişi verebilir. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In