Let's Clubbing

Kendinizi emin ellere teslim edip sporun keyfini çıkarmak istiyorsanız Mooi Sports Clubbing doğru adres.

Tasarımını ünlü mimar Kenan Özcan’ın yaptığı MOOI’nin duvarlarını dünyaca ünlü Türk ressamı İsmail Acar’ın tabloları süslerken, girişte ziyaretçileri sanatçı Gencer Yüzer’in yeniden yorumladığı ve beyaz mermerden yaptığı Myron’s Diskobol heykeli karşılıyor. Daha kapısından girer girmez size kendinizi özel hissettiren mekan 3 kat olarak dizayn edilmiş. Yaza hazırlık süreci olan kış aylarında, form tutmak için kendine uygun bir spor salonu arayışında olanlar MOOI’yi çok sevecek. Fulya’daki Polat Tower Residence içinde konuşlanan salon,  masaj odaları, özel pilates stüdyoları, son teknoloji ile donatılmış spinning stüdyosu ve buhar odaları ile Türkiye ve Avrupa’da birçok yeniliğe öncülük ediyor.

Alanında uzman hocalarla çalışan MOOI, sporu bir hayat tarzına dönüştürerek “clubbing” anlayışını spor severlerin hayatına sokmayı amaçlıyor. MOOI’de sağlık durumunu bir kez daha gözden geçirmek isteyen üyeler, INCA (İstanbul Nörocerrahi ve Ağrı Merkezi) doktorları tarafından ücretsiz muayene ediliyor, muayene eden doktor spor müdürüyle görüşerek üyeye özel spor programını hazırlıyor.

Madonna, U2, Metallica gibi dünyaca ünlü yıldızların konserlerinde kullandığı ‘Meyer’ marka ses sistemine sahip MOOI, kendisi için hazırlanan özel müziklerle üyelerine bu tarifi mümkün olmayan deneyimi yaşatıyor. Ayrıca MOOI, yalnızca üyelerine özel olarak düzenlenecek ve şehrin en görkemli partileri olarak anılacak organizasyonlara da ev sahipliği yapacak ve katılımcılara Ministry of Sound London DJ performansları sunacak.

Let's Clubbing

MOOI, çevre dostu bir tesis işletme konusunda son derece hassas ve buna göre tasarlanmış bir kulüp. Life Fitness aletleri sayesinde dünyanın tabi kaynaklarını korumak konusunda bir alternatife sahipler. Cross-Trainer aletleri, yatay ve dikey kardiyo bisikletleri kullandıkları elektrik enerjisinin belirli bir kısmını egzersiz yapan üyelerin harcadığı enerjiden sağlıyor. Şöyle ki, egzersiz yapan üye orta şiddet ve üstünde bir antrenman yapmaya başladığı zaman kullanılan elektrik enerjisi miktarı %75 oranında düşüyor.  

İster kendiniz üye olun isterseniz Sevgililer Günü için sevgilinize üyelik hediye edin ama mutlaka gidin ve deneyimleyin, kendinizi ve sevgilinizi MOOI üyeliği ile şımartın.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In