Lady Gaga ilk kez İstanbul'a geliyor!

Lady Gaga dünya turnesi kapsamında İstanbul'u ziyarete geliyor. Birbirinden başarılı şarkılarıyla geniş kitlelerin hayranlığını kazanan Lady Gaga Doritos sponsorluğunda Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball konserini İTÜ Stadyumu’nda gerçekleştirecek.

Asıl adı Stefani Joanne Angelina Germanotta olan başarılı sanatçı Lady Gaga, hem şarkıcı hem de besteci kimliği ile tanınıyor. Genç yaşlarda ilk önce tiyatro sanatına ilgisi olan sanatçının, grup üyesi olduğu rock grubundan ayrılarak şarkı yazarı olarak bir dönem çalıştı. Burada kendini yeteneğini keşfetmelerini sağlayan Lady Gaga ilk albümü The Fame çıkardı.

 

Lady Gaga'yı, ünlü yapan albümü

Akon sesini keşfetmesiyle ilk albümünü çıkaran Gaga, eleştirmenlerin beğenisini ilk "Just Dance" ve "Poker Face" gibi dünya genelindeki listelerde bir numara olan single'larının yeraldığı çıkış albümü 2008 yılında yaptığı  The Fame ile ünlendi.

istanbul konser kıyafetleri

Lady Gaga İstanbul konser kıyafetleri

İlk albümü ile kavuştuğu ünü ardından büyük başarılar ve büyük showlarla süslü konser serilerini getirdi. Her videosu gibi her konseri de olay olan sanatçının, bu yıl dünya turnesi için İstanbul konserine hazırladığı show ve kıyafetleri hayranları arasında merak konusun oldu. Modanın kural tanımayan yıldızı Lady Gaga, bu özel akşam için eğlenceli, cesur ve renkli kıyafetler tasarlatmış.

Konser günü için 21 tır ve 144 kişilik ekibiyle İstanbul'a gelen ünlü şarkıcı Lady Gaga, istanbul konserinde 30 saniyede kıyafetlerini değiştirerek konserin hızını kesmeden hayranlarına dolu dolu bir akşam geçirtti. Konser sırasında toplam 10 kez kıyafet değiştiren sanatçı aynı zamanda sahnede kıyfetini değiştirerek cesurluğunu burada da kanıtladı. "Bad Romance" isimli şarkısı için sahnede soyunana sanatçı yine sahnede hayranlarının gözü önünde giyindi.

Lady Gaga ilk kez Türkiye'de konser vericek!

En çok satanlar listesinde 1. sırada yer alan ARTPOP albümü ile Lady Gaga, dünya turnesi kapsamında İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya geliyor. 

Bugüne kadar gerçekleştirdiği turnelerle 4 milyon üzerinde konser bileti satan, zamanımızın en popüler global ismi Lady Gaga, Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball turnesi ile ilk kez Türkiye’ye geliyor. 16 Eylül 2014’te İTÜ Stadyumu’nda gerçekleşecek İstanbul konseri Pozitif Live ve Live Nation tarafından gerçekleşmektedir.


Lady Gaga Bilet Fiyatları;

Saha İçi Ayakta 150TL

Tribün 2 - Doğu / Batı Tribün 300 TL

Tribun 1 - Doğu / Batı Tribün 400TL

Golden Circle Ayakta 450TL

Diamond Circle Ayakta 650TL

Diamond Circle Erken Giriş Ayakta 750TL 

16 Eylül 2014 akşamı Saat 17:00'de İTÜ Stadyumunda Lady Gaga rüzgarına kapılmak için yerinizi alın. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In