L-Manyak Yaza Merhaba Partisi ile eğleniyoruz

L-Manyak Yaza Merhaba Partisi ile eğleniyoruz

İstanbul Bluenight Presents L-Manyak Yaza Merhaba Partisi'nde Koray Candemir ve sürpriz konuklarının şarkıları eşliğinde eğlenceli bir gece ile yazı bomba gibi karşılayacaksınız.

16 Nisan akşamı yaz sıcağı garajistanbul içinde olacak. İstanbul Bluenight Presents L-Manyak Yaza Merhaba Partisi ile müzik dolu eğlenceli bir gün sizleri bekliyor. 

Soğukların terkettiği ay Nisan ile sonbahara müzikli bir veda ediyoruz. Koray Candemir ve sürpriz konuklarının şarkıları eşliğinde eğlenceli bir gece yaşacağımız bu partide siz de şimdiden yerinizi ayırttın deriz keza çılgın bir parti olacak. Kargo grubunun başarılı solisti Koray Candemir'in geceye ev sahipliği yapacak partinin finalinde bizleri kendisi eğlendirecek ondan önce alternatif genç müzik grupları ile eğlenceli 

L-Manyak'dan eğlence hediyesi!

"Sen de bizimle birlikte eğlenmek istiyorsan hiçbir şey için olmaz deme, bu kuponu al #istanbuldaolur hashtagi ile twitter'da @manyakdergi'yi mentionlayarak oldurduğun bir şeyin görselini bizimle paylaş, davetlimiz ol, hep birlikte eğlenelim. Şimdi düşün bakalım en son olmaz dedikleri neyi oldurdun?" * L-Manyak dergisi ile gişeye gelip bilet alanlara %50 indirim uygulaması olacaktır.


NİS

16

2015

Manyak Yaza Merhaba Partisi

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI :40 TL
 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In