Kiki Cihangir ile eğlenin

Akşamüstü sakin bir kahve molası vermek, erkenden bir şeyler atıştırmak veya eğlencenin ritmine kendini vermek için Kiki Ortaköy ve Kiki Cihangir ideal.

İngilizlerin tabiriyle Gatro-pub mekan Kiki Ortaköy'den sonra şimdi İstanbul'un hızlı semti Taksim Sıraselviler'de Kiki Cihangir ile eğlendiriyor.

Kiki'nin içerisindeki masaları bol güneş alan yemyeşil, sakin ve huzurlu bir bahçeye bakıyor. Biraz üşümekten korkmayan, temiz havayı sevenlere hitap eden mekanın, lezzetinin yanı sıra barıyla eğlence kültüründe de iddealı. Hafta içi, hafta sonu demeden neredeyse her gün Kiki DJ perforormansları sergileniyor.

Kiki de eğlencenin sonu yok

Çoşkulu bir doğum günü partisi düzenlemek isteyenler özel aktiviteler yapan Kiki'de saat 11 vurduğunda masalar havalarda uçuşuyor. Masaları kaldırıp dans pistini açan Kiki’de çalan djler İstanbul’un alternatif gece hayatına kimliğini kazandıran, paralel yaratıcı evrenlerden gelen yazarlar, sanatçılar, plak dükkanı işletmecileri. Funk, house, disco ve diğer birçok müzik türünün beklenmedik bileşimleriyle partilemeyi seven Kiki'de eğlence saat 4’e kadar devam ediyor.

Eğlencesi kadar lezzetleri konuklarının ilgi odağında  Kendi imalâtları olan ‘Kikisel karışım’ gibi ilginç isimlerle karşımıza çıkan bitki çayları, ev yapımı birçok malzemeyle dolu Pazar açık büfesi ve kahvaltısı ile Kiki sizi bekliyor.

Yaratıcı tarifler Kiki’nin mutfak tezgahında buluşuyor

Mutfak ilhamını, Akdeniz ve Ege mutfaklarından alan Kiki menüsü taze sebzeler ve deniz ürünleriye dolup taşıyor. Sadece Türkiye’den değil, İtalya ve İspanya’dan da yaratıcı tarifler Kiki’nin mutfak tezgahında buluşuyor. Kiki’de yemek kişi başına içki dahil yaklaşık 50-60 TL gibi fiyatlara geliyor.

Adres:

Kiki sıraselviler

Katip Çelebi Mh., Sıraselviler Cd No:42, Beyoğlu 

Telefon: (0212) 243 5373

Kiki Ortaköy

Mecidiye Mah. Osmanzade Sok. No 8, Ortaköy

Telefon:  (212) 258 55 24


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In