KidzMondo Yaz Kampı’nda uzmanlık alanını keşfet!

Eğlence ve öğrence konseptinden yola çıkılarak tasarlanan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, 7-11 yaş arası çocuklar için yaz tatilinde unutulmayacak bir fırsatlar sunuyor

Çocuklar bu kampta, gönüllerinden geçen mesleği hem keşfedecek hem uygulayacak hem de eğitimlerini birbirinden renkli oyunlarla süsleyecek!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan, mimarisiyle gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan ve 40 farklı meslek ünitesinin yer aldığı 4000 m2 büyüklükteki KidzMondo’da çocuklar yaz tatili süresince hem eğlenecekler hem de hayal ettikleri mesleği keşfetme şansı bulacaklar.

Davranış Bilimleri Enstitüsü tarafından özel eğitimlerle belirlenen 150 kişilik KidzMondo ekibinin çocuklara eşlik edeceği yaz kampı kapsamında, profesyoneller tarafından hazırlanan dört uzmanlık alanı bulunuyor; Hayat Kurtaran Meslekler Eğitimi, Medya Eğitimi, Güzel Sanatlar Eğitimi ve Performans Sanatları Eğitimi…

Hayat Kurtaran Meslekler Eğitimi

KidzMondo’da Hayat Kurtaran Meslekler Eğitimi’ne katılan kampçılar 5 gün boyunca 10 saatlik programda özel eğitim alacak, mesleki oyunlar oynayacak, ilk yardımdan arama kurtarmaya kadar hazırlanan içerikleri öğrenecek.

Medya Eğitimi

Mikrofondan seslerini bütün şehre duyurabilecekleri, bir televizyon programı hazırlayıp sunabilecekleri, yazdıkları köşe yazısıyla gündem oluşturabilecekleri medya dünyası KidzMondo kampçılarını bekliyor.

Güzel Sanatlar Eğitimi

Hayal dünyasının resmini ya da heykelini yapmak ve sanatsal bir ortamda ilk sergisini açmak isteyen kampçılar Güzel Sanatlar Eğitimi’nde buluşacak! Eğitime katılan kampçılar, estetik algılarını derinleştirirken aynı zamanda sanatsal ifade olanakları sayesinde bireysel gelişimlerinde önemli birer adım atacak.

Performans Sanatları Eğitimi

Performans Sanatları Eğitimi’ne katılan kampçılar, estetik algılarını geliştirmekle birlikte kendi yaratıcılıklarını ve ifade güçlerini, deneyimleyerek keşfetme olanağı bulacak. Her gittiği yerde sahnedeymiş gibi hisseden, dans edip oyunculuk yapmak isteyenler KidzMondo Sahnesi’nde buluşacak

Özel aktivitelerle sınırsız eğlence çocukları bekliyor

KidzMondo Yaz Kampı süresince, uzmanlık eğitimi dışında kalan zamanlarda çocuklar yeni arkadaşlıklar kurup düzenlenen birbirinden eğlenceli aktivitelere katılacak. Güven oyunları, takım çalışması, enerji oyunları, tanışma oyunları ve kamp kapanış oyunları sayesinde çocuklar hem yeni bilgiler öğrenecek hem de kendilerine güven duygusunu geliştirebilecek.

Kayıt dönemi Haziran’da…

KidzMondo Yaz Kampı’na kayıtlar Haziran ayı itibarıyla başlayacak. Kamp; 23 Haziran-25 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

Hangi yaş aralığı için uygun?

Haftanın beş günü 09:30-15:30 saatleri arasında düzenlenecek yaz kampları için önerilen yaş aralığı 7-11’dir. Ayrıca çocuklar isterlerse kapanış saatine kadar parkta kalıp diğer aktivitelere de katılabilecekler.

Çocuğunuz bu yaz şimdiye kadar yapmadığı bir şey yapsın, hem hayatına eğlence katsın hem de becerilerini artırsın istiyorsanız KidzMondo Yaz Kampı’na mutlaka uğrayın!

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In