Kanyon 10 yaşında!

Kanyon 10 yaşında!

İstanbul’un ikonik markalarından biri haline gelen Kanyon, bu 10 yıl içerisinde İstanbul’dan esinlenerek milyonlarca misafiri ağırladı. 10. yaşını da İstanbullu kendi sokaklarına taşıyarak kutluyor.

2006 yılında kurulan, ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, Mayıs ayında 10. Yılını kutluyor.

İstanbul’un ikonik markalarından biri haline gelen Kanyon, bu 10 yıl içerisinde İstanbul’dan esinlenerek milyonlarca misafiri  ağırladı ve tüm İstanbul severleri bir araya getirdi. 10. Yılında ise İstanbul’a bir teşekkür olarak İstanbul’u ağırlıyor ve şehrin kendisine ev sahipliği yapıyor.

 

Kanyon, 31 Mayıs, Salı günü ise yapılacak “İstanbul Şarkıları Konseri” ile müzik dünyasının en önemli isimlerinden Levent Yüksel, Mirkelam, Pamela, Jehan Barbur, Dilek Türkan ve Kibariye’yi Kanyon sahnesinde ağırlarken, muhteşem bir doğum günü konseriyle tüm misafirlerine teşekkürlerini sunuyor.

Tüm konserler ÜCRETSİZDİR. 

İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında

Konser öncesi İstanbul sokaklarına Kanyon kendi içine taşıyor. Semtlerin isimleri ile meşhurlaşan turşucular, muhalebiciler, tatlıcılar, balıkcılar,midyeciler ve birçok lezzet Kanyon sokaklarında alışverişseverle buluşuyor.

27-28-29 Mayıs tarihleri arasında “İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında” festivali ile İstanbul’un vazgeçilmez ve en bilindik sokak lezzetlerini kendi sokaklarına taşırken, Kanyon misafirlerine de lezzet dolu bir 3 gün armağan ediyor.

 

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In