İstanbul'un merkezinde Türk konukseverliği: Riva Hotel

UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinin en gözde üyesi konumunda bulunan İstanbul... Ve İstanbul'un merkezi Taksim... Riva Otel, sizi İstanbul'un merkezinde Türk konukseverliği ile tanışmaya davet ediyor.

Dünya kalitesinde bir kalite ve hizmet bulacağınız otelimizde standart veya manzaralı odalar arasında tercih yapabilir, nefis Türk yemeklerini tadabilir, iş toplantılarınızı modern bir altyapı ile donatılmış salonlarımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Odalar

Konuklarımıza 71 oda ile hizmet veriyoruz. Tüm odalarımızda ısıtma ve soğutma sistemi, LCD TV, direkt telefon, minibar, saç kurutma makinesi, laptop ölçülerinde güvenlik kasaları ve ücretsiz kablosuz İnternet bağlantısı bulunuyor.

Restoranlar

Türk yemek kültürünü keşfetmenin en lezzetli yolu restoranlarımızdan geçiyor. Talimhanenin sessiz atmosferinde Riva Otel’in 50 kişi kapasiteli cadde kafe ve restoranı 12.00–22.30 saatlerinde hizmetinizdedir. Siz değerli konuklarımız, bu saatler arasında içeceklerinizi yudumlarken, Türk mutfağının eşsiz yemeklerini tadabilir ve alakart servisimizden yararlanabilirsiniz.

Toplantı

En verimli iş toplantıları için modern teknoloji ile donatılmış toplantı odamız hizmetinizde...

Riva Otel'de 100 metrekare büyüklüğünde bir toplantı salonu ve 40 metrekare büyüklüğünde bir fuaye bulunuyor. Toplantı salonu U düzeni ile 40 kişiye, tiyatro düzeni ile 100 kişiye ve sınıf düzeni ile 60 kişiye hizmet verebiliyor. Kurumsal amaçlar için otelimizin hizmetlerinden yararlanacak konuklarımıza özel lobimizde bir de business center mevcuttur.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In