İstanbul’un En İyi Kuaförleri

Bir kadının belki de en önem verdiği konu saçlarıdır. Şıklığımızı tamamlar, güzelliğimize güzellik katar. Bu sebeple bakımı ve kesimi de çok değerli ellere teslim edilmelidir.

Saçlarımızın hoş ve bakımlı görünmesi çok önemlidir. Gerekli bakım ve özenle saçlar istediğimiz sağlıklı ve canlı görünüme kavuşabilirler. Saçlarımıza uyguladığımız boya, perma gibi işlemler, mevsimsel değişimler, güneş gibi birçok etmenle yıpranan, kuruyan ve kırılan saçlarımızı düzenli bakımlarla onarmak gerekir.

Saçlarımızın bakımı kadar modeli, yapısı, tarzı, rengi de büyük önem taşır. Özel günlerde seçeceğimiz saç modeli ya da stilimizi yansıtan günlük saç modeli için zaman ve çaba harcar, en iyisini yapmaya çalışırız.

İstanbul'da hem saçlarınıza gerekli bakımları uygulayacak hem de saçlarınızı sizi yansıtan modellerle şekillendirecek bir çok kuaför salonu siz bakımlı kadınları bekliyor. İşte sizler için İstanbul’un en iyi kadın kuaförleri:

Black & White Kuaför İstanbul

Şaşkınbakkal'da 1992 yılından beri hizmet veren Black & White, uzman kadrosuyla kişiye özel hizmet veriyor. Her zaman sizinle özel olarak ilgileneceğinden emin olacağınız uzman kuaförünüzün ellerine saçlarınızı güvenle teslim edin ve konforlu, keyifli vakit geçirmeye bakın!

Adres: Bağdat Cad. Noter Sok. 28/B Şaşkınbakkal – Suadiye /İSTANBUL

Telefon: 0216 385 84 63

Saç Modeli

Ebil Saç Tasarım İstanbul

25 yaşında Paris’te tanıştığı dünyaca ünlü kuaför Jean Louis David’den altın makas sırlarını öğrenen Mahmut Ebil, bugün kadınların en çok tercih etiği büyük bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Dünyada ve Türkiye’de ünlülerin tercih ettiği bir isim olan Mahmut Ebil, ayrıca sektörün dünyaya açılmasını sağlayan Artistik Kuaförler Derneği (AKD)’nin de yönetim kurulunda aktif olarak yer alıyor.

Adres: Cevdet Paşa Caddesi No:69/2 Bebek - İstanbul

Ekip By Yıldırım İstanbul

Bağdat Caddesi Erenköy'de 2011 yılından beri hizmet veren Ekip By Yıldırım, gerek ünlü müdavimleri gerek katıldığı show ve organizasyonlarla adından ve başarılarından sıkça söz ettiriyor.

Adres: Şerafettin Sok. Bağdat Cad. Topçuoğlu Apt. Erenköy, 34738 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0532 423 26 51

Erdem Kıramer Aveda İstanbul

Türkiye'nin en büyük kuaför markası Erdem Kıramer,1959 yılında başladığı mesleğinde yıllardır başarıyla çalışan bir isimdir. 

1959 yılında Nişantaşı'nda ilk salonunu açtığı günden beri büyüyerek Erdem Kıramer markası adı altında Erdem Kıramer, Ekip by Erdem Kıramer ve Erdem Kıramer Aveda zincirlerini oluşturan başarılı kuaför; yurt içi ve yurt dışında farklı segmentlerde birçok müşteriye hizmet veriyor.

Saç Modeli

Hair Design By ATA İstanbul

Harvey Nichols İstanbul içerisinde yer alan Hair Design By ATA, huzur veren ortamında rahatlamanız ve kendinizi saç uzmanlarına bırakmanız için gereken fırsatı sağlıyor. Yeni trendlerin yaratıcısı ve bakımlı saçların adresi Hair Design By Ata'yı tercih ettiğinize memnun olacaksınız.

Adres: Büyükdere Cad. Kanyon AVM Ka:1 Dükkan No: 64 Levent/İstanbul

Telefon: 0212 353 11 57

Hair Planet Tarabya İstanbul

Kadın ve erkek müşterilerine kuaför, spa, bakım, masaj, makyaj, solaryum gibi çok geniş bir yelpazede hizmet veren Hair Planet, Sarıyer Kuaför adıyla hayatına devam ediyor. Tarabya'nın en eski ve köklü kuaförlerinden Hair Planet, Kenan Koçak, Can Koçak ve Cenap Koçak'ın saç tasarımlarıyla misafirlerini ağırlıyor.

Adres: Hançayırı Yolu, Tarabya Yokuşu, Adalet Sitesi 1.blok D:1 Maslak/İstanbul

Telefon: 0212 223 29 38

Hakan Köse Difference

1999 yılında kendi markasını yaratan Hakan Köse, bugün 35 kişilik yaratıcı ekibiyle hizmet veriyor. Renk ve profil analiz uzmanlığı ile birlikte kişiye özel en uygun saç tasarımlarını oluşturan Hakan Köse Difference, hizmet verdiği birçok ünlü isimle de tanınıyor. Artistik Kuaförler Derneği'nin Artistik Direktörlüğünü de yapan Hakan Köse, birçok sosyal sorumluluk projesine de destek veriyor.

Adres: Nispetiye Caddesi, Çamlık Yolu Sokak No:6 Etiler/İstanbul

Telefon: 0212 257 46 40

Saç Modeli

Kemal Baykar İstanbul

Meslek hayatına 1987 yılında Bahçecik Kuaför’de başlayan Kemal Baykar şu an Akatlar'daki salonunda hizmet vermektedir. Misafirlerinin ihtiyaçlarına kreatif çözümler sunarak onları tam anlamıyla bir ev konforunda ağırlamaktadır.

Mehmet Tatlı Kuaför İstanbul

Türkiye genelinde 24 şube ile en iyi hizmeti sunan Mehmet Tatlı, Türkiye'de konsept ve bütüncül hizmet veren önde gelen markalardan biridir. Uzun yıllar ustaların yanında mesleğin en iyisi haline gelen ve kendi markasını kuran Mehmet Tatlı, tecrübe ve birikimini müşteri memnuniyetine dönüştürüyor.

Nis Kuaför İstanbul

21 yılllık tecrübesini müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için özenle kullanan Nis Kuaför, kaliteli ve özenli hizmetiyle öne çıkıyor.

Nurettin Esengül Kuaför

Mesleki başarısının meyvesi olarak, sektöre pek çok genç ve başarılı kuaförler kazandıran Nurettin Esengül, Pendik’te hizmet vermekte olduğu salonunda etkinliklere ev sahipliği yapmaya ve birçok organizasyonun içinde yer almaya devam ediyor.

Sihan Kuaför ve Güzellik Salonu İstanbul

17 yıllık deneyimi ile hizmet veren Sihan Kuaför, kadın kuaförlüğünün ve yan dallarının, ayrı bir sanat olduğunu ayrıca başarı için bayan ruhuna sahip olunması gerektiğini söylüyor. Bu nedenle de ülkemiz dışında tüm dünyada bu mesleği kadınların ekip olarak yaptığını gördükten sonra, her biri konularında uzman olan ve kendi yetiştirdiği tamamı kadın ekibi ile yoluna devam ediyor.

Saç Modeli

Studio Kuaför İstanbul

1983 yılında Salih Pehlivan tarafından kurulan Studio Kuaför, Adnan Serter’in katılımıyla şubeleşme ve büyüme sürecine girerek 6 salon ve 1 akademiyle kuaförlük sektörünün önemli markalarından biri haline geldi.

Akademisinde verdiği eğitimlerle kuaförlük sektörünün gelişimine destek olan Studio Kuaför, yurt içi ve yurt dışı eğitimleriyle tüm kuaförlerin takip ettiği ve ilham aldığı sektör öncülerinden biri olmaya devam ediyor.

Trio Kuaför İstanbul

Yaklaşık 60 kişilik ekibiyle kendisine "güzellik ordusu" diyen Trio Kuaför, en yeni trendleri takip eder, uygular ve yaratır!

Trio Kuaför 1993 yılında Şişli’de kuruldu. Hızla büyüyen Trio 1997 yılında Ulus’a taşındı. 2010 yılında Ortaköy Trio’yu müşterilerinin hizmetine sundu ve 2012 yılında ise Trio İstinye Park’ı zincire ekledi.

Trio Kuaför samimi ortamı, profesyonel, dinamik ve güler yüzlü ekibiyle müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek hizmet verir.

Yıldırım Özdemir Bebek

Türkiye’nin en yetenekli kuaförlerinden biri olan Yıldırım Özdemir büyük usta Yaşar Coka’nın Bebek’teki salonunda 16 yıl çalıştıktan sonra Bebek’te bulunan kuaför salonunu açtı. Tarkan, Seda Sayan, Hülya Avşar gibi ünlü isimlerle çalıştı ve hâlâ çalışıyor.

Adres: İnşirah Yokuşu Sokak No: 7/1 Bebek/İstanbul

Telefon: 0212 287 21 73


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In