İstanbul’dan Uçakla Gidilebilecek En Uzak, En Keyifli Noktalar

İstanbul'dan uçakla, en uzakta nerelere gidebilirsiniz, hiç merak ettiniz mi? Sizin için İstanbul'dan uçakla gidilebilecek en uzak, en keyifli yerleri derledik.

İstanbul’dan uzaklaşıp, dünyanın en uç köşelerini keşfetmeye hazır mısınız? Sadece Türkiye’nin ve İstanbul’un değil, tüm dünyada var olan doğal güzellikleri, tarihi dokuyu, yaşam şekillerini, kültürleri tanımak ve keşfetmek, kişinin yaşamına renk katacak ve entelektüelliğini arttıracak en güzel adımların başında gelir. İstanbul’da yaşıyor ve hayatınızda yeni kapılar açmak istiyorsanız; İstanbul’dan uçakla gidilebilecek en uzak noktaları keşfetmelisiniz. İşte İstanbul'dan uçakla gidebileceğiniz en uzak ama en keyifli noktalar;

Tangonun Başkenti

İstanbul’dan uçakla gidilecek en uzak ülkeler içinde tangonun başkenti ve Güney Amerika’nın Paris’i, Arjantin yer almaktadr. İster hayallerinizin şehri olan Buenos Aires’i görmek için isterseniz de iş olanaklarınız sayesinde gidebileceğiniz yerler arasında olduğu için tercih edin, herkesin mutlaka görmesi gereken ülkelerin başında Arjantin gelir. Sıcakkanlı insanları, LaBoca bölgesindeki göçmen İtalyan mahallesinin renkleri, muhteşem tango dansınının izlenebileceği birbirinden farklı konseptlerdeki cafe ve barları, Buenos Aires’in muhteşem batılı mimarisi ise Güney Amerika’nın en şık başkentlerinden biri olması, ünlü karamelli çikolatalarından alfajoresin tadılması, Latin Amerika’nın en büyük camisine sahip olması ve tabii ki futbol! Tüm bunları doya doya yaşamak için direkt uçuş imkanı da sunan büyük havayollarından yararlanıp hayatınızın en unutulmaz anlarına imza atabilirsiniz.

Arjantin


 

Kangruları Ziyaret Edin

Kanguraları ziyaret edin ama hayvanat bahçesinde değil, anavatanlarında; Avustralya’da! İstanbul’dan uçakla gidilebilecek en farklı ülkeler içinden Avustralya, en doğru tercihlerden biri olacaktır. Gold Coast ya da Kuzey Avustralya’nın muhteşem plajlarında yüzmek ya da sörf yapmak, evlerin bahçelerinde bile karşılaşabileceğiniz ve ne yazık ki nesli tükenmekte olan canlılar kategorisinde bulunan kangruları yakından görmek, dünyanın en iyi şehir planlamalarına sahip, muhteşem görsele ve inanılmaz estetik yapılara sahip olan Sydney, Adelaide, Melbourne, Brisbane şehirleri içinde kaybolmak ve dünyanın en mutlu insanları seçilen bir ülkenin yaşayış şekline yakından tanıklık etmek, Avustralya tercihinizin ne kadar doğru olduğunu gösterecek.

Avustralya- Sdyney


 

Muhteşem Bir Doğaya Uçun

Dünya, eşsiz doğal güzellikleler donanmış. Bizlere de bu eşsiz güzellikleri ziyaret etmek düşüyor. İstanbul’dan uçakla gidilebilecek en güzel tatil ülkeleri içinde Haiti Adaları ilk sırada gelir. Karayipler’de bulunan Haiti’de, mavinin her tonuna en berrak halinde rastlayabilir, başkenti Port- Au- Prince’de birçok katedrali ziyaret edebilir, palmiyeler ve benzersiz kumlara sahip dünyanın en ünlü plajlarında harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Haiti


 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In