İstanbul'da tekila içebileceğiniz 3 süper mekan

Güneş batmaya yakın canı tekila çekenlere Beyoğlu'nun 3 silahşörünü öneriyoruz. En iyi 3 tekila mekanı...

İstanbul'da Tekila'nın hası nerede içilir?

Havalar sıcaklamaya başladı mı? Serinlemenin bir yolu da eğlenceli içkilerden geçer. İstanbul'un gece hayatını sevenlerse iş çıkışı shot barlara uğrayıp biraz serinleyip biraz da işin yarattığı stresi üzerlerinden atıp eve öyle gitmeyi tercih ederler. Biz de bu haleti ruhiye içinde olanlara minik bir öneri listesi hazırladık.

 

Tektekçi

Tektekçi'yi artık herkes biliyor ama biz tekilasını denedik, hani derler ya 10 numara, kesinlikle öyle! Envai çeşit yaratıcı shotlarını zaten bilmeyen yok: Tatlı, acı, ekşi, sert, tatlı-ekşi, tatlı-sert, klasikler ve dümdüzler olmak üzere sekiz farklı kategoride hazırlanan özel tariflerden deneyebilirsiniz. Gece yarısı acıkanlar için rakılı peynir veya viskili sufle gibi 25 çeşit alkollü atıştırmalıklar da bulunuyor. 

Adres: Tomtom Mahellesi, Acara Sokak, No 2/1 


Lounge Shot Bar

Konser alanı İstanbul Live’ın giriş katında yer alan Lounge Shot Bar, özellikle konser öncesinde ağzını tatlandırmak isteyenlerin tercihi. Ama illa ki konser öncesi gidilecek diye bir kural yok kuşkusuz… Hesaplı bir mekan olarak değerlendirilebilir. Örneğin beşli tekila sepeti 15 TL. Veya 10′lu votka mix shot 20 TL. Tek shot ise 4 TL. 

Adres: Atıf Yılmaz Caddesi, No: 17 


Montreal Shot Pera

Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren mekanda, 40 çeşit shot var. Kiviliden muzluya meyveli shot’larıyla ünlü. Fiyatları 4 TL’den başlıyor. 

Adres: Asmalımescit'te kime sorsanız söylerler.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In