İstanbul’da Rüya gibi Düğün Yapacağınız Mekânlar

Herkes düğün gününün unutulmaz olmasını ister. Hanımlar, beyler gelinliğiniz ve damatlığınız hazırsa sizin için en güzel düğün mekânlarını biz seçiyoruz.

Yaz sezonu ile birlikte evlilik telaşı içimizi sarar. Gelinlik, davetiye, ev eşyası telaşından o evlilik yemininizi edeceğimiz bu özel güne bir türlü sıra gelmez.  Hayatınızda bir kere tadacağınız bu özel günü, herkes gibi siz de çok güzel geçirmek istersiniz. Biz de bu isteğinizi duyuyoruz ve düğün gününüzü rüya bir güne çevirecek düğün mekânlarını sıralıyoruz.

 

 

Armada İstanbul'da Tarihi Bir Düğün

Armada İstanbul

Sultanahmet’in kalbinde yer alan büyüleyici İstanbul manzarasına karşı konumlanmış Armada İstanbul, İstanbul âşıklarının vazgeçilmez buluşma noktasıdır. 1994 yılından beri İstanbul yaşam tarzını sahiplenen koruyan ve onu yaşatan otel, bu özel gün olan düğün gününü de çağdaş anlayışla düğünleri organize ederek evlenecek adaylara sunuyor. Hem şehrin merkezinde olsun hem de karmaşadan uzak bir düğün olsun istiyorsanız. Burası tam sizin için tasarlanmış. İstanbullu hissetmek, romantizmi yaşamak ve bu özel günü ölümsüz kılmak için her şeyi en ince detayına kadar Armada İstanbul, terası, Armada Gezi teknesi ile sadece düğün için değil nikah, kına gibi organizasyonlar için de  tasarlanmış. Burası özel tüm anlarınızı, rüya bir güne çeviriyor. 


Adres: Cankurtaran Mah., Ahırkapı Sok. No:24 Sultanahmet/İst

Telefon: +90-212 455 4471

Boğaza Karşı A’ija Hotel'de Unutulmaz Bir Düğün 

A'ija Hotel

Eşsiz Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nda yer alan A’ija Hotel, düğün gününüz için yaratılmış güzelliktedir. İstanbul’un incisi Boğaz manzarasına konumlanmış tarihi yapı her gün kokteyl ve kokteyl prolonge servisleri ile düğün, nişan, bekarlığa veda gibi davetleriniz için özel konsept menüler sunuyor. A’ija  120 kişi kapasitesi ile yemekli düğün etkinliklerinize eşlik edebilmenin yanında 200 kişilikte kokteyl organizasyonu sunuyor.  Düğününüzün organizasyonunu da üstlenme görevini de ellerine alan mekan, canlı müzik organizasyonları, ışık sistemi ve masa düzenlerinizde de danışmanlık veriyor. 


Adres: Ahmet Rasim Paşa Yalısı Çubuklu Cad. No 27 34810 Kanlıca / İstanbul

Telefon: +90- 216 413 9300

Çırağan Sarayı'nda Saraylara Layık Bir Düğün

Çırağan Sarayı Düğün

Sultanların ayak bastığı Çırağan Sarayı, düğün gününüz için otantik bir seçim olabilir. İstanbul’un tek saray oteli Palace Kempinski, yeni mimari yapısı ile çiftlerin düğün gününü ölümsüz kılmak için muhteşem organizasyonlar sunuyor. Saray atmosferinde düğün yapma hayali kuran çiftlere 5 kişiden, 1000 kişiye kadar düğün organizasyonu gerçekleştiriyor.  Düğün gününüze karar verdikten sonra hayal ettiğiniz düğünü uzmanların da yardımıyla yemek menünüzden, pasta tasarımınıza kadar her şeye birlikte karar verebilirsiniz. Uzmanların sihirli parmakları ile hazırladıkları düğün gününüzün bitiminde de  Çırağan Palace Kempinski 'de özel olarak hazırlanan deniz manzaralı Balayı Odası’nda gül yaprakları ile karşılama, şampanya eşliğinde çikolata kaplı taze çilekler ve kırmızı “aşk” pastası, özel yatak takımları, üzerinde Çırağan Kempinski logosu ve altın renkli kalpler bulunan bornoz ve terlik takımları, mumlarla aydınlatılmış romantik bir atmosfer ve sabah odaya şampanyalı kahvaltı servisi sunarak yeni evli çiftleri şımartıyor.

Her şeyi düşünen Çırağan Sarayı düğününüzün mükemmel geçmesi için salon detaylarını ve  Düğün pastanızı seçmeniz için katalogda sunuyor.  


Adres: Çırağan Cd. No:32,Ortaköy İstanbul

Telefon: +90- 212 326 46 46

 

Adile Sultan Sarayı'da Özel Bir Düğün

Adile Sultan Sarayı

Boğaz manzarasına sahip bahçesi, gösterişli altın varak işlemelerle süslü iç dekorasyonu ile düğün gününüzü özel kılacak Adile Sultan Sarayı, bahçesi ve yemek menüleri ile düğün mekanı seçimlerinizde özel bir alternatif olacaktır. Büyük bir alana yayılan bahçesinde diler nikahlı bir düğün, dilerseniz de kokteyl tarzı bir düğün yapabilirsiniz. Uzun platform ve gösterişli düğün masaları hazırlayan Adile Sultan Sarayı, kış düğünleriniz içinde uygun bir tercih olacaktır. Geçmişle geleceğin bir arada yorumlandığı iç dekorasyon alternatifleri içinde modern ve ya otantik bir atmosfer seçebiliyorsunuz. 


Adres: Vaniköy Caddesi Sıraevler Sokak No.12 Vaniköy-Üsküdar

Telefon: +90- 216 332 2333

Unutulmaz Bir Düğün The Marmara Hotel'de

Marmara Hotel

İstanbul’un metropol bir şehir olduğunu bilen çiftler için hareketin tam ortasında şık bir otel olan The Marmara Hotel’i öneriyoruz. Hayalinizdeki düğünü ölümsüz kılmak için, şık ve zarif süslenmiş balo salonlarını dilerseniz yemek düzeninde dilerseniz kokteyl sunumu ile hazırlayabiliyorlar. 550 ve 750 kişiye kadar davetli kapasitesi olan The Marmara Hotel’de yemekli düğün ve kokteyl tercih edebilirsiniz. Ödüllü şefleri tarafından Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin örnekleri ile hazırladıkları sizlere özel menülerine bir de hayalinizdeki pasta tasarımını ekliyorlar.

Unutulmaz düğün gününüzü muhteşem Boğaz manzaralı balayı odaları ile süslemeyi de ihmal etmeyen The Marmara Hotel, rüya gibi bir düğün programıyla sizleri düğün programı yapmaktan kurtarıyor.


Adres: Taksim Meydani Taksim/Istanbul

Telefon: +90- 212 334 8415

Kelebek Çiftliği

İstanbul’un doğallığı ile bizleri büyülediği Beykoz ilçesine saklanmış Kelebek Çiftliği, hem bir doğa harikası hem de kır düğünleriniz için ideal bir mekân. Birbirinden farklı kelebek çeşitlerini biz doğaseverlere sunan Kelebek Çiftliği, yaz aylarında kapılarını düğünlerin planlayan çiftlere açıyor. Türkiye’nin ilk ve tek tematik kelebek çiftliği olan mekân  orman içinde doğanın farklı renkleri ile size unutulmaz kır düğünü yaşatma fırsatını veriyor.

Her şeyin mükemmel olmasını düşleyen çiftler için en ince ayrıntısına kadar düşünen  Çiftlik, ormanın doğal güzelliğini merkezde tutarak harika kır düğünü konseptleri hazırlıyor. Bembeyaz masalar, açık büfe ya da özel menü yemek seçimleri, çardakda müzik ziyafeti sunarak düğün gününü eğlenceli hale getiriyor.

Bu özel gününüzü ölümsüz hale getirmek için kelebekler içinde fotoğraf ve video çalışması hizmetini de düğün paketinizin içine ekliyor. 


Adres: Zerzevatçı Mah. Fatih Sultan Cad. No:11 Beykoz/Istanbul

Telefon: +90- 532 617 3000

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In