İstanbul’da En Güzel Gelinlik Nereden Alınır?

İstanbul’da En Güzel Gelinlik Nereden Alınır?

Düğünlerin en tatlı telaşı şüphesiz gelinlik alma sürecidir. İstanbul'da güzel gelinlik alabileceğiniz yerleri sizin için listeledik.

En mutlu günlerinizden birinde siz de kimsenin gözlerini üzerinden alamadığı bir gelin olmak istersiniz elbette. Çünkü büyük bir ihtimalle damattan çok, gözler sizin üzerinizde olacak o gün. Bir bakan bir daha dönüp baksın istiyorsanız size, gelinlik seçimini de iyi yapmanız şart. Sade bir gelinlik de giyebilirsiniz; dekolteli, işlemeli, dantelli, hatta belki de uçuk kaçık bir gelinlik de giyebilirsiniz. Önemli olan gelinliğin sizin tarzınızı yansıtması ve içinde kendinizi gerçekten dünyanın en güzel gelini hissedebilmeniz. Tabii unutmayın ki tüm gece o gelinliğin içinde olacaksınız; bu da demektir ki dans ederken, oturup kalkarken şık olduğunuz kadar rahat da olmak durumundasınız. İstediğiniz şıklığı ve rahatlığı bulabilmeniz içinse bizim sizlere önerdiğimiz birkaç yer var. Markalara bir göz atın, gerisi ise sizin zevkinize kalmış.

İstanbul'da ki gelinlikçiler


Vakko Wedding

Dünya devi markaların tasarımlarıyla bezenmiş farklı zevklerin beklentileri için sayısız seçenekler sunan çok zengin bir koleksiyonun yanı sıra, eldivenden çantaya yüzlerce aksesuar mutluluğunuzu tamamlamak için Vakko Wedding'de buluşuyor. Vakko'nun simgesi kusursuz hizmet ve doğru çözümlerle Vakko Wedding hayatınızın en önemli gününe hazırlığınızı müthiş bir özenle adeta bir şölene dönüştürüyor.

Vakko Wedding House Akaretler / 0212 258 66 08
Vakko Wedding House Suadiye / 0216 410 23 50/

Vakko Weedding


Vera Wang

Vera Wang denince ilk akla gelenlerden biri hazırladığı mükemmel gelinlik koleksiyonları. Vera Wang yeni koleksiyonuyla her kadının hayallerini süsleyen gelinliği biraz daha farklı yorumlamış. Son derece zarif gelinliklere deri eldiven ve file detayları katarak sezonun ‘asi’ imajını koleksiyonunda hissettirmiş. Gelinliklerin vazgeçilmezi dantel işlemeler de koleksiyonda önemli bir yer tutuyor.

Vera Wang


Beymen Bridal 

Beymen Bridal’da sizi, ayrıcalıklı ve göz kamaştıran bir dünya bekliyor. Beymen Nişantaşı’ndaki özel katında, deneyimli bir ekip, “koşulsuz müşteri mutluluğu” ilkesi gereğince her talebiniz için seçenekler yaratıyor. O çok özel güne hazırlanırken; gelinlik seçiminden evlilik listesine, ayakkabıdan gelinliği tamamlayan diğer detaylara kadar, her aşamada sizi şımartacak bir hizmet sunuyor.

İster sade, ister ışıltılı, isterseniz sınırları zorlayan upuzun duvaklı olsun.  Hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek, o özel günde kusursuz bir gelin olmak ve birbirinden çarpıcı seçeneklerle tanışmak için Beymen Bridal sizi bekliyor.

BEYMEN Nişantaşı - Abdi İpekçi Caddesi No:23/1 – Nişantaşı   /   0212 373 48 00

Beymen Bridal


Canan Yaka – Atölye 

Haute Couture ‘kişinin özel’ beğenisine göre tasarlanmış, özel tasarım elbise, ‘Yüksek Dikiş.’

Türkiye’nin en köklü Haute Couture atölyesinin temelleri, 1949 senesinde Mualla Özbek tarafından atıldı. Kızı Canan Yaka’nın otuz beş senedir başında olduğu atölye, Türkiye’nin en seçkin ve deneyimli atölyelerinin başında gelmektedir. Dünyadaki en kaliteli dikiş malzemelerinin, aksesuarların ve kumaşların kullanıldığı ve her kıyafetin elle işlenip bir araya getirildiği atölyede, hayaller büyük bir emek ve özveri ile gerçeğe dönüşüyor.

Maçka Cad. (Teşvikiye Cad.) Aziziye Palas Apt. No:20 K:4 Teşvikiye – Nişantaşı

0212 236 16 69

Canan Yaka Gelinlik


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In