İstanbul Komedi Festivali başlıyor

Türkiye'nin ilk Komedi Festivali 15-20 Kasım 2016 tarihlerinde BKM Tiyatro, BKM Mutfak, Sahne Beşiktaş, Zorlu PSM, Uniq Hall'de sizlerle...

BKM, yeni sezonunda Türkiye'de ilk defa uluslararası bir komedi festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. BKM, beş gün sürecek festival kapsamında, mizahın ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi isimlerini ağırlayacak.

"Söyleyin de beraber gülelim!" sloganıyla yola çıkan İstanbul Komedi Festivali 15-20 Kasım 2016 tarihlerinde BKM Tiyatro, BKM Mutfak, Sahne Beşiktaş, Zorlu PSM, Uniq Hall'de sizlerle...

 

Maz Jobrani

İlk defa Comedy Central’da yayınlanan "Şeytani Komedi Ekseni" turnesinin kurucu üyelerinden biri olan Orta Doğu dahil olmak üzere tüm dünyayı dolaşan Maz Jobrani, Ürdün Kralı’naözel gösteri sergilemiştir. Maz Jobrani kısa bir süre önce Kennedy Center’da ve İran Yeni Yılı’ını kutlamak için Beyaz Saray’da performans sergilemiş olan Maz ayrıca, The Tonight Show ve The Late Late Show with Craig Ferguson programlarında stand-up yapmıştır.

 

TARİH: 18 Kasım 2016 /20:30

BİLET FİYATI: 1. Kategori - 233TL, 2. Kategori - 213L, 3. Kategori - 192TL, 4. Kategori - 135TL, 5. Kategori - 87.50TL

MEKAN: Zorlu PSM


Demet Akbağ Q&A Bir Demet Muhabbet

Cem Davran moderatörlüğünde Türkiye'nin usta oyuncusu Demet Akbağ'ın profesyonel hayatına ve kişisel hayata bakış açısına dair bir soru cevap söyleşisi İstanbul Komedi Festivali'nde...

TARİH: 15 Kasım 2016 /20:30

BİLET FİYATI: 1. Kategori - Tam 66TL Öğrenci 46TL

MEKAN: BKM


Komedi Show Eddie Izzard

Eddie Izzard, dünyada rekor kıran turnesini tekrar başladığı noktaya taşıyor.

Dünya turuna başlamasının daha üçüncü yılında, uluslararası üne kavuşmayı başaran komedyen, oyuncu, maraton koşucusu ve Avrupa sevdalısı Eddie Izzard, Moskova’dan Hollywood Bowl’a ve Batı Londra’da yok satan şovlardan Amerika’nın 49 eyaletine kadar, 28’den fazla ülkede (ve üç farklı dilde) performans sergileyerek ulaştığı komedi dünya rekorunu kutlamak üzere EDDIE IZZARD “KING OF THE UNIVERSE” (EVRENİN KRALI) ile özel ve sınırlı bir gösterim için yeniden Avrupa’ya dönüyor.

TARİH: 16 Kasım 2016 /20:30

BİLET FİYATI: 1. Kategori - 162TL, 2. Kategori - 135TL, 3. Kategori - 110TL, 4. Kategori - 82.50TL

MEKAN: Uniq Hall


Yasemin Şefik Beni Bilirsin!, Arkandan Konuşmam

Uzun yıllardır "Yasemin Şefik'le HİTNOZ" radyo programını yapan, radyoculuğunun yanı sıra; skeç yazarlığı ve televizyon programlarından da tanınan Yasemin Şefik; eski sevgililer, arkadaşlıklar, flört, ünlüler ve ünlü olmaya çalışanları ti'ye alan mizahıyla karşınızda!

TARİH: 16 Kasım 2016 /20:30

BİLET FİYATI: 33.50TL

MEKAN: BKM Mutfak


Nilgün Belgün ile Aşk ve Komedi

Nilgün Belgün'ün büyük ilgi gören "İçimdeki Kadın Aşk ve Komedi" isimli kitabından sahneye uyarlanan "Nilgün Belgün ile Aşk ve Komedi" isimli müzikli danslı gösterisi İstanbul Komedi Festivali’nde...


Yaklaşık Yirmi Kişi 

Hepsi birbirinden yetenekli yeni nesil mizah temsilcisi “yaklaşık yirmi kişi”den oluşan oyuncu kadrosu eğlenceli skeçleriyle İstanbul Komedi Festivali kapsamında BKM Mutfak Sahne’de olacak.

TARİH: 16 Kasım 2016 /22:00

BİLET FİYATI: 33.50TL

MEKAN: BKM Mutfak


Mizahın Dijital Hali

YouTube'daki eğlenceli skeçleriyle tanıdığımız Enes ve Tolga, tiplemeleriyle bizleri kahkahaya boğan Aslı İnandık ve kendine has sunumuyla Billur Bolu İstanbul Komedi Festivali'nde! Bu panelde komedinin dijital halini keşfedecek, mizah dolu içeriklerin yaratıcı sürecini üreticilerinden dinleyeceksiniz. 

TARİH: 17 Kasım 2016 /18:00

BİLET FİYATI: Ücretsiz

MEKAN: BKM Mutfak


Süheyl ve Behzat Uygur  Söyleşisi

Tiyatroya yıllarını adamış Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin, profesyonel ve özel hayatlarına dair soru cevap şeklinde kurgulanan söyleşisi, 17 Kasım'da İstanbul Komedi Festivali’nde...

Beşiktaş Kültür Merkezi’nin (BKM) kurulmasında da önemli rol üstlenmiş olan büyük usta Nejat Uygur’un da anılacağı söyleşi, 17 Kasım'da Sahne Beşiktaş’ta...

TARİH: 17 Kasım 2016 /20:30

BİLET FİYATI: Ücretsiz

MEKAN: Sahne Beşiktaş


Ata Demirer ile Gazino akşamı

Ata Demirer tek kişilik gösterisiyle, 17 Kasım'da İstanbul Komedi Festivali’nde...


Deniz Alnıtemiz

Yaklaşık on yıl boyunca Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarında sanat yönetmeni olarak çalıştıktan sonra, bir hikayesinin film haklarının satın alınmasıyla birlikte sinema-TV alanında ‘Son’ adlı dizinin senaristliği ve ‘Küçük Hesaplar’ adlı dizide oyunculuk gibi çalışmalar yürüten sanatçı, bu süre içerisinde profesyonel olarak stand-up gösterileri de gerçekleştirdi. 

TARİH: 17 Kasım 2016 /20:30

BİLET FİYATI: 33.50TL

MEKAN: BKM Mutfak


Açık Mikrofon

Sekiz komedyenin, 2 perdeye bölünmüş şekilde stand-up performanslarından oluşan gösteri, İstanbul Komedi Festivali kapsamında BKM Mutfak Sahne’de… 

TARİH: 17 Kasım 2016 /22:00

BİLET FİYATI: 33.50TL

MEKAN: BKM Mutfak


Ennio Marchetto İstanbul'da

Ennio bugüne kadar Singapur’dan Çin’e, Güney Afrika’dan Kolombiya’ya 70’ten fazla ülkede gösteriler yapan Ennio  Marchetto İstanbul'da.

Ennio ve moda ve kostüm tasarımcısı Sosthen Hennekam birlikte çalışmaya başladıktan sonra bir saatlik bir şova yetecek kadar kağıt karakterler yarattılar. Ennio’yu bu karakterleri yarattıktan bir sene sonra ise Londra’da bulunan yapımcı Glynis Henderson Edinburgh Festivali’nde gösteri yapması için davet etti. Ennio’nun gösterisi bir anda kült statüsüne yükselerek çok büyük beğeni topladı. Bu davetin ardından olaylar hızla gelişti ve 1994 senesinde çok sayıda İngiltere turnesi, "West-End" gösterileri ve uluslararası festival katılımlarını ardından Ennio, En iyi Eğlence dalında "Laurence Olivier" ödülüne aday gösterildi. 

TARİH: 17 Kasım 2016 /22:00

BİLET FİYATI: 33.50TL

MEKAN: BKM Mutfak


Güldür Güldür Show

Ekranların beğenilen komedi programı Güldür Güldür Show, BKM'de seyirciyle buluşmaya devam ediyor


Yılmaz Erdoğan ile Münaşaka

Yılmaz Erdoğan 12 yıllık bir aranın ardından tek kişilik oyunu ‘’Münaşaka’’ ile 20 Kasım’da Uniq Hall sahnesinde sizlerle buluşuyor. 

Uzun soluklu bir aradan sonra tiyatro seyircisiyle buluşacak olan Yılmaz Erdoğan, bir yandan dijital teknoloji ve sosyal medyaya dair güçlü tespitleriyle bir yandan da kendine dair merak edilen sorulara vereceği cevaplarla seyirciyi çok komik ve ‘’hakiki’’ bir yolculuğun içine alacak. 

TARİH: 20 Kasım 2016 /22:00

BİLET FİYATI: 1. Kategori - 162TL, 2. Kategori - 135TL, 3. Kategori - 110TL, 4. Kategori - 82.50TL

MEKAN: Uniq Hall


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In