İstanbul Extreme Fest

Maksimum enerji! Dolu dolu heyecan! İnanılmaz eğlence! İstanbul Extreme Fest, 6-7 Eylül’de şehre acayip bi’ hareket getirecek!

Yeteneklerini sokaklarda geliştiren BMX (rampa), skate-board (kaykay), in-line skate (paten) ve flatland (BMX yer hareketleri) tutkunları İstanbul Extreme Fest kapsamında gerçekleşecek Sokak Sporları Yarışması’nda iki gün boyunca profesyonel bir parkurda, binlerce izleyici önünde yapacakları gösterilerle jüriyi etkilemeye çalışacaklar.

Master seviyesinde sporcuların bulunduğu jüri karşısında performanslarını sergileyecek yarışmacılar arasından dereceye girenler 10.000 TL’lik ödülü paylaşacaklar. Bu yarışmada sende yerini almak isityorsan Forum İstanbul'un istanbulforum Facebook sayfası üzerinden kayıt yaptırabilirsin. Türkiye’nin ilk ve en büyük ekstrem festivali İstanbul Extreme Fest, Forum İstanbul’un ev sahipliğinde adrenalin tutkunlarını 4. kez bir araya getiriyor.

2011 ve 2013 yıllarında World’s Strongest Man yarışmasında şampiyon olarak iki kez ‘Dünyanın En Güçlü Adamı’ unvanını alan Brian Shaw, Festival’de inanılmaz güç gösterileri sunacak.

Guinness Dünya Rekorları 2014 kitabının kapağında yer alan pogocu Fred Gryzbowski ve dünyanın en seçkin pogo ekibi XPogo Team’den takım arkadaşları, ikisi de birbirinden çarpıcı rekorlara sahip Biff Hutchison ve Dmitry Arsenyev İstanbul Extreme Fest’de olağanüstü akrobatik şovlar sergileyecek. 115 metreyle Türkiye’nin en yüksek Bungee Jumping rampasından snowboard ve sörf deneyimine, Balon Futbolu’ndan Salto Trambolin’e, Ödüllü Vine Yarışması’ndan F1, kayak ve motocross simülatörlerine kadar en ekstrem hareketler 6-7 Eylül’de İstanbul Extreme Fest katılımcılarını bekliyor. Forum İstanbul sponsorluğunda gerçekleştirilen ‘İstanbul Extreme Fest’ 4. yılında da heyecan dolu aktivitelerle adrenalin tutkunlarını bir araya getiriyor. 6-7 Eylül tarihlerinde Forum İstanbul açık otoparkında düzenlenecek İstanbul Extreme Fest’e gelen herkes, maksimum enerji ve eğlencenin yanı sıra Forum İstanbul’daki ‘ekstrem indirimler’le avantajlı bir alışveriş deneyimi de yaşayacak. Hem adrenalin dolu sporları sevenlere, hem de eğlenirken biraz heyecanlanmak isteyen her yaştan katılımcıya açık olacak İstanbul Extreme Fest’te herkes kendine göre bir aktivite bulacak.