İrfan Kangı ile canlı karaoke geceleri

İrfan Kangı yönetmenliğinde canlı orkestra her salı ve pazar, şarkı söyleyenlere eşlik ederek farklı bir karaoke deneyimi yaşatıyor.

Calı Karaoke'de  sesinizin iyi yada kötü olması önemli değil!

 

Yeni bir eğlence deneyimi yaşamak isteyenlere her hafta salı ve pazar geceleri Canlı Karaoke geceleri sunan Mask Live,  İrfan Kangı yönetiminde sürpriz eğlencelerle dolu bir gece yaşatıyor. 

 

Canlı Karaoke, alışkın olduğumuz üzere karaoke makinesi eşliğinde gelişen bir eğlence sunmuyor. Burada tiyatrocu İrfan Kangı yönetmenliğinde canlı bir orkestra ve vokal, şarkı söyleyenlere eşlik ediyor. Gecenin sunumundan konukların ağırlanması ve sahnede rahat hissetmelerine kadar her şeyi yöneten İrfan Kangı aynı zamanda insanları eğlendiren küçük oyunlarla da geceyi renkkatarak gerçekleştiriyor. 

 

Geceye ortak olmak için yapmanız gereken basit. Masanızda duran şarkı menüsünden istediğiniz şarkıyı seçin ve orkestranız ile sahne sizin…

 

Mask Live'de her hafta salı ve pazar günleri saat 00:30'da gerçekleşecen etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için www.masklive.com adresine bakabilir ve 0530 766 99 78 telefon numarasını arayabilrisiniz. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In